Pc'yi Tv'ye Bağlama - Ses [HDMI] Takılı Değil Sorunu

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Merhaba arkadaşlar, ben pc'yi tvye HDMI kablosu kullanarak bağladım, ses kısmında " Dijital Ses [HDMI] Takılı Değil " diyor nasıl yapabilirim ? Bilgisayarımın özellikleri resimde televizyonda samsung acaba driver mi eksik ?

Televizyonun Modeli
Model LE40B530P7W
MODEL CODE ; LE40B530P7WXXC
TYPE NO ; LE40B530
AC220-240V~50Hz 180W

S/N AUGJ3SUSC01545P

b5Xnvn.png

d5d1LQ.png

5dlZNA.png

0q6YrV.png

Oq6Ga3.png

yMaBjM.png

Son düzenleme:

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Kesinlikle driverlarin eksik. Her şeyin çalışdığından eminsen. Televizyonunun ve bilgisayarının ilgili driverlarını yüklersen sorun çözülecektir. Hayırlı Forumlar...

Yardımın için teşekkür ederim, driver'ı yükledim ama olmadı.

Televizyonun modeli ;

Model LE40B530P7W
MODEL CODE ; LE40B530P7WXXC
TYPE NO ; LE40B530
AC220-240V~50Hz 180W

S/N AUGJ3SUSC01545P

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.