PD Portal Access v4.0 (tr) Ücretsiz

kaptan3468

Üye
22 Ara 2009
126
0
Arkadaşlar Çok Güzel Bir Asp Script Kendim Denedim Gerçektende Mükemmel Yapımcının Script İçinde Açıklaması Şu Şekilde
Açıklama :Yapımcının açıklaması:
--ÖZELLİKLER-- - çok özellik ekledim bakın işte keşfedin :) - seo yu mysql sürümle tam site seo şeklinde yapacam mysql gelişmiş olmadıgı için ücretli yaptırmayı düşünüyorum..

Alper Mutlu TOKSÖZ Productions SUNAR... --KURULUM-- - ayarlar.asp den ayarlarınızı yapın - veritabanı ayarını yapın sonra sitem calısmıyo diye yanıma gelmeyin db klasörünün ismini karmaşık bişey yapın ayarlar.asp de 2. satırdaki belirttigim yere o yaptıgınızı yazın - sonra hosta atın dosyaları - tüm şifreler admindir tabi sizin ayarlar.asp de yaptıgınız şifre yönetim paneli şifresi - ilk siteye giriş yapın ve bilgilerinizi düzenleyin şifrenizi mutlaka değiştirin sonra lamer larla ugrasmayalım :) - sonra yönetim paneline girin ve oradaki site bilgilerinizi değiştirin - ayarlar.asp de belirttigim gmail bilgileri şifre unuttum üye mail bilgilendirme için şarttır - bukadar sorunuz olursa lütfen bana değil foruma sorun - ve ALLAH RIZASI için copyright kaldırmayın. ben size koca portal veriyorum bedava ve sizden tek istedigim o küçücük bi yazı... - eger siteyi biri için satacaksanız bile copyright dursun durursa o alacagınız para helel hoş olsun ama durmazsa haram zehir zıkkım olsun.

DOWNLOAD İÇİN TIKLA

Az Önce Script Açıklarını Tarattım N-Stealth İle 11.000
Açık Denedi Fakat 1 Tane Bile Açık Göstermedi

İyi Günlerde Kullanın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.