Pentester olmak İstiyorum

HACKER 33

Üye
18 Haz 2021
78
25
24
SİNGAPUR
Merhabalar Değerli Form Üyeleri Pentester olmak için Doğru düzgün bir kaynak bulamadım Varsa YouTube Oynatma listesi veya E-kitap veya buna benzer şeyler Pentester eğitim öğreten bir kaynak varsa Paylaşırsanız çok seviririm

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
Merhabalar Değerli Form Üyeleri Pentester olmak için Doğru düzgün bir kaynak bulamadım Varsa YouTube Oynatma listesi veya E-kitap veya buna benzer şeyler Pentester eğitim öğreten bir kaynak varsa Paylaşırsanız çok seviririm
Öncelikle Merhabalar..Pentester'lık kavramı geniş bir kavramdır...Web Penetrasyon Testlerinden Tutun Network Penetrasyon testlerine kadar bir çok alanda Pentester Ünvanı İle çalışabilirsiniz.!Benim Tavsiyem Öncelikle bu alanları iyice araştırın(İş Fırsatlarını , Maaşlarını , Geleceğini) Ardından Seçtiğiniz alana Yönelik kurslara Bakabilirsiniz..

HACKER 33

Üye
18 Haz 2021
78
25
24
SİNGAPUR
Öncelikle Merhabalar..Pentester'lık kavramı geniş bir kavramdır...Web Penetrasyon Testlerinden Tutun Network Penetrasyon testlerine kadar bir çok alanda Pentester Ünvanı İle çalışabilirsiniz.!Benim Tavsiyem Öncelikle bu alanları iyice araştırın(İş Fırsatlarını , Maaşlarını , Geleceğini) Ardından Seçtiğiniz alana Yönelik kurslara Bakabilirsiniz..
Web alanındayım

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
209
Merhaba, udemy ile bu alan hakkındaki işinize yarayabileceğini düşündüğünüz kurslara katılabilirsiniz. Yalnız kursları bitirmeniz tek başına yeterli olmayacaktır öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz her zaman sizin için daha faydalı olacaktır. Öğrendiklerinize yeni şeyler ekleyerek aynı döngüde kendinizi boş bırakmadan kendinizi sürekli geliştirmeye devam etmenizi tavsiye edebilirim. Aşağıya ilginizi çekebilecek bazı kursları bırakıyorum. İyi forumlar dilerim.

Penetration Testing - Sızma Testi Uzmanı
Penetration Tester - Sızma Testi Uzmanı Kursu
Etik Hacker Olmak: Web Sızma Testleri ve Bug Bounty

Voяtex

Üye
22 Kas 2021
195
74
Evdeyiz
Web pentestiri olmak istediğinizi belirtmişsiniz , Bence ilk web programlama öğren . Programlama dan önce algoritma öğrenmelisin.
Bu arada ingilizcen yoksa hepsinden önce ingilizce öğren.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.