Peygamberlerin Hayatı ve Kuran-ı Kerim Mucizeleri

Rèd-Kiit .

Özel Üye
29 Tem 2012
13,539
36
Realtek.exe
Peygamberlerin Hayatı ve Kuran Mucizeleri

Peygamberlerin hayatını ve Kuran mucizelerini konu alan öğretici ve eğitici bir video CD setidir. Televizyonlarda bir zamanlar ücretli olarak satılıyordu şuan hala satılıyor mu bilmiyorum ancak izlemenizi kesinlikle öneririm. Düşünen ve sorgulayan insanlar için tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz Adem Yakup’un İslami CD setidir. İndirmenizi ve arşivinizde bulundurmanızı mutlaka tavsiye ederim, 14 adet video içerir.
İçerisindeki videoları Gom Player veya Windows Media Player gibi araçlar ile açabilirsiniz.

1. Hazreti Muhammed (SAV)
2. Hazreti İbrahim (AS) ve Hazreti Lut (AS)
3. Hz. İsa (AS) Gelecek
4. Hazreti Musa (AS)
5. Hazreti Süleyman (AS)
6. Hazreti Yusuf (AS)
7. Hazreti Nuh (AS)
8. Kur’ an Mucizeleri – 1
9. Kur’ an Mucizeleri – 2
10. Kur’ an Mucizeleri – 3
11. Mehdi Ve Ahir Zaman
12. Kıyamet Alametleri
13. Dünya Hayatının Gerçeği
14. İslam’ la Yeni Tanışanlar

Tek Partan Oluşmaktadır İndirme Linkleri .

İndir Turbobit .

Alternatif Turbobit 2

Letitbit .
https://letitbit.net/download/74311.73cd72e35dfefd08171562c5862f/PygmbHayati.WT.rar.html"[COLOR="Red

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=YFSZY2wAIAM"]Youtubeden İzle .[/ame]​

Moderatör tarafında düzenlendi:

BRX

Yeni üye
20 Ağu 2017
10
0
yok
ya bi adam gördüm youtube da ALLAH PEYGAMBERE İSLAMA kfr ediyo adı the PLAYER dı mario resmi var fotoğrafında lütfen biri hacklesin bend aha yeniyim hackerlık bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.