Php Arkadaşlık Script

ImSorry

Üye
24 Haz 2012
207
0
Bursa
Arkadaslar 256Renk Arkadaslık Scriptinde Bir Çok Sorun Vardı Ben Bu Sorunları Giderdim. Ve Sizlerle Paylaşmak İstedim. + Scripte Gold Üyelik Sistemi Ekledim
smile.gif

Demo Resim:
so8ikp.png

DOWNLOAD FileDefend - Secure File Hosting
Kurulum :
Scripti İndirin
Scripti Sitenize Yükleyin
Scriptin Sql Dosyasını Phpmyadmine Yükleyin...

Admin Şifresi : 123456

Son düzenleme:

dijitalevren

Yeni üye
10 Ağu 2012
3
0
şifre yanlış

usta şifre yanlış dyor Admins'e girince bir bakarmısın lütfen çok güzel bir sistem bana lazım...

dijitalevren

Yeni üye
10 Ağu 2012
3
0
tamam halletim usta ayar.php den ayarlıyorsun zaten. Yalnız buna çeşitli modül vs yükleme nasıl yaparız asıl sitesi nedir biraz incelesek...

ImSorry

Üye
24 Haz 2012
207
0
Bursa
tamam halletim usta ayar.php den ayarlıyorsun zaten. Yalnız buna çeşitli modül vs yükleme nasıl yaparız asıl sitesi nedir biraz incelesek...

Selam,

Dostum Asıl sitesi hiç aklımda değil Arşivlerim arasında denk geldim paylaştım
modul kurulumu çok basit modulleri modules klasorune atıp admin panelden modulü aktif ediceksin ama uyumlu modulleri nerede bulabilirsin hiç fikrim yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.