php script hakinda yardim(help)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj_ahmed

Üye
3 Ocak 2007
207
1
merhaba arkadaslar phpmelody scripti kuramadim arkadaslar benim icin kurabilecek arkadaslar varmii varsa cvp larini bekliyorum drek hostumu verip kuracakarkadas ariyorum saygilarr simddiden tesekurler...

dj_ahmed

Üye
3 Ocak 2007
207
1
|€€E|;1054358' Alıntı:
senin kullac. ad. şifre bilmemiz lazım bu almede kimsene şifreni verip bir şeyde kurdurulmaz :(
ben free hosta uracam zaten kares cok guzel bi free host buldum ona kurmak istiyom ne lazimsa yaptim amam scripti calistiramadim yardimci olurmsuunn benim icin kurarmisin kardes

zaValli

Yeni üye
22 Ocak 2008
28
1
İlk önce Db (mysql) cek o sistemi bende biliom Cpanel var xD
Eyer mp3 ssitemi verceksen Wp , joomla,Drupal v.s sec yükle xd
Onlar sana sistem sunar ztn ordan sec :D
phpnuke , mybbb secersen onalrdada blog olusturma varda forum icin dahaa ii am sen kullanabilirsen sec xD

1 tane yükelde sen gerisini o sunar ztn xD

Drupal sec Byenco ve Avenensin resmi websiteleri Drupal xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.