Php+Vbulletin vb. Forumlara Toplu Konu Açma Programı ?

Cryme

Üye
6 Eki 2013
101
0
Merhaba THt Ailesi Forumlara Toplu Konu Açabilen Program Lazım bilen duyan varmı ben araştırdım var ama ücretsiz olanını bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim iyi pazarlar :)

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
Bunu programa dökmek aslında oldukça basit ve forumun cinsi şekli(vbulletin vs vs.) fark etmeksizin yapılabilir tek zorluk şu olabilirher yere üye olacaksın ancak bazı forumların girişlerinde doğrulamalar var burada ki kırılması basit. hadi bu forumun sayı toplama sistemini kırdık diyelim captchalılara ne yapacaksın çözüm basit :) Yapılan programların çoğu İE tabanlıdır bu da ne demek bütün forumlara ie ile giriş yapacaksın ve cookileri kaydeteceksin (beni hatırla, şifremi hatırla vs.) sonrada programı sorunsuzca kullanabilirsin veya kendin yapabilirsin. benden bu kadarı :)

Cryme

Üye
6 Eki 2013
101
0
Bunu programa dökmek aslında oldukça basit ve forumun cinsi şekli(vbulletin vs vs.) fark etmeksizin yapılabilir tek zorluk şu olabilirher yere üye olacaksın ancak bazı forumların girişlerinde doğrulamalar var burada ki kırılması basit. hadi bu forumun sayı toplama sistemini kırdık diyelim captchalılara ne yapacaksın çözüm basit :) Yapılan programların çoğu İE tabanlıdır bu da ne demek bütün forumlara ie ile giriş yapacaksın ve cookileri kaydeteceksin (beni hatırla, şifremi hatırla vs.) sonrada programı sorunsuzca kullanabilirsin veya kendin yapabilirsin. benden bu kadarı :)
Anladım demek istediğinzi yapabilen biri lazım işte :D

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
böyle bir projeyi cok eskide bile olsak yapabilirdim ancak bu fikir bi arkadasimin aklina daha once gelmisti ancak yaptirmadim yapmadimda(yapilmasi mantiklida degildi) ve kendimi emekliye aldım bunun icin uzgun olsamda hayat sartlari buna tesvik etmiyor malesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.