Phpmyadmin yardım pls!!!

ByFare

Üye
21 May 2016
64
0

Ben php öğrenmek için işe koyuldum eğitim setleri falan gerekli programları indirdim herşeyim hazır phpmyadmin e kayıt olmam isteniyor php sitesini talan ettim bişeyler bulamadım ingilizcem b1 seviyesinde çok iyi değil.Hatayı nerden yapıyorum ya da direk kayıt olma linkini verebilecek var mı ?

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
sql klasörünün içinde config-default.php dosyasını bulup bir dosya düzenleyici ile açıp

$cfg['PmaAbsoluteUri'] = ''; bu satırı bulup

$cfg['PmaAbsoluteUri'] = 'http://localhost/sql/';

bununla değiştirin

Son işlem olarak veritabanı kullanıcı adı ve şifresini yazmak kaldı. Bunun için de şu satırı bulun

$cfg['Servers'][$i]['user'] = 'root'; // MySQL user
$cfg['Servers'][$i]['password'] = ''; // MySQL password

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.