Piano Tiles 2 1.2.0.852 Sonsuz Can Hileli Mod Apk indir

haker001

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
809
0
Piano Tiles 2, notaları doğru bir şekilde basarak şarkı çalacağınız oyundur. Sıradışı konsepti ile isminden çok bahsettiren ve milyonlarca oyuncunun bağımlısı olduğu Piano Tiles 2 benimde en sevdiğim oyunlar listesinde yer alıyor. Oyunun hem mantığı basit hemde ortaya bir müzik çıkardığınız için eğlene seviyesi yükseliyor. Girdiğiniz bölüme ait bir şarkı bulunuyor ve ekranda tuş olarak notalar akıyor. Siz koyu renkte olan butonlara hiç birini kaçırmadan basarak şarkıyı kusursuz olarak tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunda sadece düz notalar değil, uzun süre basmanız gereken notalarda bulunuyor. Bunların zamanlamasına da dikkat etmelisiniz.

Piano Tiles 2'de siz notalarda bastıkça şarkı da çalıyor bu sayede ortaya çıkardığınız müziğe adapte olabiliyorsunuz. En iyi oyun deneyimii sağlamak için ben kulaklıkla oynamanızı tavsiye ediyorum. Ne kadar hızlı ve pratik olursanız bu oyun sizin için o kadar eğleceli hale geliyor. Bir şarkıyı tamamladıktan sonra diğer şarkılara geçebiliyorsunuz ve böylece bölüm, bölüm ilerlemiş oluyorsunuz. Oyunda geç kaldığınızda ya da yanlış bastığınızda bölümü kaybediyorsunuz. Buna bağlı olarakta canınız azalıyor fakat benim verdiğim hileli mod ile canınız hiç bitmeyecek.
1450909182_piano-tiles-2-ekran-goruntusu-1.jpg

1450909259_piano-tiles-2-ekran-goruntusu-2.jpg

BURDANİNDİR
ALINTI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.