Pil öldü ve

drkome

Yeni üye
25 Mar 2015
26
0
Beyler lenovo z510 model pc var tubo oldugu için 3.00ghz görüyordu birden pili öldü. Sonra işlemcisi 0.75 ghz den yukarı çıkmamaya başladı pili gömülü garantiye vermeyi düşünüyorum. Size görede pil öldüğü için mi işlemci böyle düştü bide sigortalar attı. Pc ikidefa aniden kapandı bu yüzden olabilir mi dicem ama o sıradada bir sıkıntı yoktu. Anlamıyorum pc ölüyo yardımcı olabilir misiniz işlemci hızını nasıl yükseltirim.

Son düzenleme:

drkome

Yeni üye
25 Mar 2015
26
0
pil öldü ona başka çare yokta işlemci hızım 3 ken 0.75 oldu fix pilim gömülü bundan kaynaklı olarakmı bu böleki pil ölele 4 gün oldu bugün sabah rahat 3 tü şimdi ise 0.75 her şey kasıyor. ev müstakil değil yurtta kalıyorum. 2 defa sigortalar attı pil ölğ oldugu için 2 defa pc kapandı. 3 4 saat sonrada işlemci hızı düştü anlamıyorum ne lanet laptop.

drkome

Yeni üye
25 Mar 2015
26
0
Anakart yanması oldugunu düşünmüyorum artık elektirkler gidip gelince acınca rahat oynamıstım sorun 2 saat sonra oldu. Umarım öylede değildir. Sigorta laptop yüüznden atmadı. Yurt sorunuydu. sigorta. sinirlerim bozuldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.