Çözüldü pkk sitesi hacklemek suçmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Haz 2016
172
1
Mersin
Merhaba arkadaşlar herhangi bir pkk sitesini hacklersem index basarsam suçmudur bu, Yada ddos saldırısı yapsam Loic,hoic gibi programlarla bir şey olurmu Herhangi bir ceza alırmıyım. Çok endişelendiğim konu Gerekli açıklamalar ile bana Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar..

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
CyberGhost ıp adresini değiştiriyor indir sonra wifi protectionu seç seni sıraya alıyor 3-4 dk içinde sıra sana geliyor ve ıp adresini başka bi ülkeden bi ıp ile değiştiriyor whatismyıpadress sitesinden denedim ıp adresim gerçekten başka ülkede gözüküyordu işe yarayabilir diye düşünüyorum ama böyle konular açıldığında genelde önlem almasanız da olur diyorlar çünkü ülkeler arası işlerde güvenlikten kim sorumluysa böyle işlerde pek önemsemiyorlar diyorlar hele pkk sitesi ise bu konuda onlara destek çıkacak biri yoktur sanırım :D yanlış biliyorsam düzeltin lütfen

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
"Merhaba, biz açıktan açığa PKK terör örgütünün savunmasını yapan .... sitesinin yöne.." "Alın bunları TEM'e, alın alın...."

Kendisi açıktan açığa suç işliyorken, kendi cezası daha ağırken, PKK sitesi seni şikayet edemez.. Ama dikkat, açıktan açığa propaganda yapması lazım. Yoksa bazı arkadaşların sadece kürtçe, efendi uslu, halk şarkısı paylaşıyorlar diye sitelere saldırdıklarını gördüm.

10 Haz 2016
172
1
Mersin
"Merhaba, biz açıktan açığa PKK terör örgütünün savunmasını yapan .... sitesinin yöne.." "Alın bunları TEM'e, alın alın...."

Kendisi açıktan açığa suç işliyorken, kendi cezası daha ağırken, PKK sitesi seni şikayet edemez.. Ama dikkat, açıktan açığa propaganda yapması lazım. Yoksa bazı arkadaşların sadece kürtçe, efendi uslu, halk şarkısı paylaşıyorlar diye sitelere saldırdıklarını gördüm.
Bu açıklamanız yeterli oldu yarbay ım çok teşekkürler ancak asla suçsuz günahsız bi siteyi hacklemem kürtçe şarkı olabilir bizim derdimiz hain teröristlerle pkk lı larla

brtarg

Katılımcı Üye
1 May 2016
291
0
suç olsa bile umrunda olmasın başbağlar katliamında kundaktı bebeği vuracak kadar alçak kişiler bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.