Play Store Uygulama Önerisi

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Arkadaşlar şimdi play store hesabı alcaz ancak yapacağımız uygulamalar tutar mı tutmaz mı kararsız kaldık. Uygulamalar başka bir kişinin instagram hikayesini görme ve şifresiz beğeni hilesi
bir de eğer olursa takip etmeyenler uygulaması olacak.
Sizce fikirler nasıl ? Projeler tutar mı ?

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Başka birinin hikayesini görme özelliğini geliştirip eklemeler yaparsanız tutabilir diye düşünüyorum. Beğeni hilesi.. vs tutacağını zannetmiyorum

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Tutar yada tutmaz konusu yapacağınız uygulamaya, reklamlara, tanıtımına bağlı aslında. Ama tavsiye olarak daha farklı bir uygulama üzerinde çalışırsanız daha çok tutabilir. Şahsen ben ünlü insta için olan uygulamaları kullanırım.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Ben bir şey indirirken kaç kere düşünüyorum Allah bilir. Bu uygulamada virüs var mı yok mu vs. indirme sayısına yorumlara ve reklamlara bakıyorum yapıcak bir şey yoksa indiriyorum. Play Storeyede güvenmiyorum çünkü play storeye bir uygulama/oyun ekleyeceksen (yani bir geliştirici isen) o uygulamayı botlar kontrol ediyor yani pc ama app storede gerçek bir insan kontrol ediyor.

Son düzenleme:

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Başka birinin hikayesini görme özelliğini geliştirip eklemeler yaparsanız tutabilir diye düşünüyorum. Beğeni hilesi.. vs tutacağını zannetmiyorum
Ben hepsini yükler tanıtırım hangisi tutarsa :D
Tutar yada tutmaz konusu yapacağınız uygulamaya, reklamlara, tanıtımına bağlı aslında. Ama tavsiye olarak daha farklı bir uygulama üzerinde çalışırsanız daha çok tutabilir. Şahsen ben ünlü insta için olan uygulamaları kullanırım.
Ünlü insta için olan derken :D
Ben bir şey indirirken kaç kere düşünüyorum Allah bilir. Bu uygulamada virüs var mı yok mu vs. indirme sayısına yorumlara ve reklamlara bakıyorum yapıcak bir şey yoksa indiriyorum. Play Storeyede güvenmiyorum çünkü play storeye bir uygulama/oyun ekleyeceksen (yani bir geliştirici isen) o uygulamayı botlar kontrol ediyor yani pc ama app storede gerçek bir insan kontrol ediyor.
Orası da her kullanıcı için değişiyor :D

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
30
Konuya Şöyle Bir Açıklık Getireyim =

1. Uygulama İnstagram Da Hesabı Gizli Olmayan Kişilerin Hikayelerini Anonim Olarak İzleyeceksiniz Sizin Kullanıcı Adınız Çıkmayacak !

2. Düşündüğümüz Proje İse = İnstagram Takibi Bırakan Kişileri Göstereceğiz Çoğu Uygulama Var Bu Proje İle Alakalı Ama Ücretli :) Biz Ücretsiz Yapacağız :)

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Sana şöyle diyeyim ne kadar mükemmel bir uygulama yapsan bile sağlam reklam yapmassan hiç bir türlü tutmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.