Polat Alemdar yorulmuş

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Dizi biter bu sene bence kgt felan da yok zaten yorulmuş polat bitsin tadı tuzu kalmadı

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
çok severek izlediğim bir diziydi fakat bu sezon saçmaladılar tahminende bitirirler umarımda biter en son izlediğim bir kız 15 adamı dövüyordu o an vazgeçtim bu diziden :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Çakır, Memati, iskender büyük bu adamlar çok kalite katıyor du filme bu 3 ü çıkınca benim içinde bitti film zaten 12/13 yıl oldu sanırım bu kadar yıl süren bir film kuflenir tadı kalmaz bitmesi iyi olur ;)

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Çok haklı herkes. Saçmaladılar iyice. Olmayan bir kaynaktan bilgi aalıyorlar ya en çok saçma olan şey de o. :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Ya fedai vardı o zamanlar çok aksiyonlu falandı fragmanlarını bile 4 gözle bekliyordum. Şimdi iyice batırdılar diziyi.

NOT: Bu m4a1 sevgim buradan geliyor. Bide CoD falan unutmamak lazım :D

EDİT: Gizli örgütler kısmı iyi araştırılmıştı yalnız. Tapınakçılardı Amondu iyi gö.türüyorlardı. Yazık oldu birden nasıl böyle oldu anlamadım.

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Ya fedai vardı o zamanlar çok aksiyonlu falandı fragmanlarını bile 4 gözle bekliyordum. Şimdi iyice batırdılar diziyi.

NOT: Bu m4a1 sevgim buradan geliyor. Bide CoD falan unutmamak lazım :D

EDİT: Gizli örgütler kısmı iyi araştırılmıştı yalnız. Tapınakçılardı Amondu iyi gö.türüyorlardı. Yazık oldu birden nasıl böyle oldu anlamadım.

Aynen maskeli Fedai bölümleri çok heyecanlı geçiyordu. Tapınakçılar, Armageddon timi vs. Daha iyi loluyordu.

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Kim Ne Derse Desin ''Kurtlar Vadisi'' Başkaydı. Kurtlar Vadisi Pusunun'da Başları Güzeldi Sonra Tapınakçılara girdiler Memati Öldükten Sonra 160'da Filan Halada Tapınakcılar Var.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ben uzun zamndır seyretmiyorum nereden bakarsaınız 3 sene rahat olmuştur.ama etraftan duyduğum yorumlar sizinkilerle aynı :)
Galiba izleyicilerde aynı görüşteler genel olarak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.