Polis Siber Suçluları Nasıl Buluyor İşte Cevabı #Stajyer Asistan Kulübü#

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
arkadaşlar bana yardım edermisiniz

Ne Konuda Yardım İstiyorsunuz?

Teşekkürler :)

Logsuz vpn kullansak ne olacak?

Dostum İnan Bana Günümüzde Logsuz VPN diye bir şey söz konusu değil.

Elinize sağlık anlatım için ama Tor'a bağlanırsak neolacak?

Teşekkürler :),Bilgiler Aynı Şekilde 2 Yöntemlede Bulunabilecektir, e-mail ve ip yolu :)

Siteye Giriliyor Dostum :)

Eline emeğine sağlık kardeşim

Hadi hayalse ?...

Hiçbi sistem güvenli değil bu devirde internet sağlayıcınıza bile güvenmeyin :trl

Eline sağlık kardeşim güzel makale :)

Yılın Sözü Abim, Teşekkür Ederim :)

Emeğine Sağlık

Harika Konu Eline Sağlık..

Teşekkür Ederim :)

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Tor kullanımı varsa onion siteninde ip vermeyeceģine göre bulunması imkansız

Boşuna istibahrat bu siteleri hacklemiyorlar

Bulunması imkansız değil mi ? Merak etme yine de bulurlar seni tor %100 gizlemez. Tor soğan kabuğu gibi katmanlardan oluşur ip adresin bunlar arasında gidip gelerek işi zorlaştırır.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya

Katılıyorum.İnstagram gibi siteler kolay kolay bilgi vermezler

Dostum Veriyorlar Buna Bakabilirsin :)
Emniyet Teşkilatına Yönelik Bilgiler

bro ben bi site çökerttim site bu baklarmısın çökmüşmü diye http://erolbattalortaokulu.meb.k12.tr/

Dostum Hayır Çökmemiş Ancak Konunun Altına Post Atmak Yerine Telefonundan vs. Bakarsan Forum Kurallarına Uymuş Olursun Biliyorsun Bu Tür Şeyler Yasak :)

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Teşekkürler :),Bilgiler Aynı Şekilde 2 Yöntemlede Bulunabilecektir, e-mail ve ip yolu :)
ip miz gizli olacak? polis kimseye gidip ip adresimizi soramayacak.tabi emaili ve instagram hesabını tor üzerinden açarsak.ozaman saldırgan bulunamaz diye düşünüyorum.

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
madem ki bukadar kişi eline saglık demiş bende eline saglık diyim bari ama bana sorarsanız böyle bir konuyu ben olsaydım burada hele böyle bir forumda açmazdım nedenini tahmin ediyorumki Ü.D.Y tahmin etmiştir nedenmi burası face istigram vs olmadıgı için bırak millet forumda ustalaşsın ve kendine güvenleri gelsin adım atanlar bir adım geri atmasın türkiye cumhuriyetinin .de bu gibi insanlara gerçekten ihtiyacı var .... karda yürü iz belli etme bu işleri yaparken yeri gelir başka bir wf den baglan madem bu işleri yapıcaksın .

Son düzenleme:

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Ellerine sağlık :)

Tekrardan Teşekkürler :)

ip miz gizli olacak? polis kimseye gidip ip adresimizi soramayacak.tabi emaili ve instagram hesabını tor üzerinden açarsak.ozaman saldırgan bulunamaz diye düşünüyorum.

Sorunun Cevabı Burada:

Bulunması imkansız değil mi ? Merak etme yine de bulurlar seni tor %100 gizlemez. Tor soğan kabuğu gibi katmanlardan oluşur ip adresin bunlar arasında gidip gelerek işi zorlaştırır.

O yüzden ne yapıyoruz offShore yazılım ve vps kullanıyoruz :)

Dostum Ya Onları Aldığın Yer Bilgi Verirse :)

Bence bir İnstagram hesabı için bu kadar uğraşılmaz.

Dostum Dava Açtığın Takdirde Uğraşılır.

Helal olsun Yazdıgın icin Sagol kardesim :)

Sende Sağol :)

madem ki bukadar kişi eline saglık demiş bende eline saglık diyim bari ama bana sorarsanız böyle bir konuyu ben olsaydım burada hele böyle bir forumda açmazdım nedenini tahmin ediyorumki Ü.D.Y tahmin etmiştir nedenmi burası face istigram vs olmadıgı için bırak millet forumda ustalaşsın ve kendine güvenleri gelsin adım atanlar bir adım geri atmasın türkiye cumhuriyetinin .de bu gibi insanlara gerçekten ihtiyacı var ....

Vaay Kimleri Görüyorum Hoşgeldin Abim, Yanlız Benim Yazığım Şey İllegal Faaliyetler İçin (Dolandırıcılık vs.) için Forumdaki insanlar dolandıcılık yapmıyor biraz yanlış anlamışsın sanırsam.

Log tutmayan VPN'ler var :)

Dostum 1-2 Tane Log Tutmayan Diye Paylaşılan VPN ler var diyorlar ancak buna ben inanmıyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.