Port açılmıyor

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Arkadaşlar ne yaptıysam portumu açamıyorum port açabilen varsa yardımcı olabilir mi?

yardımcı olabilecek olan varsa pm atabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar ne yaptıysam portumu açamıyorum port açabilen varsa yardımcı olsun portum açılsın darkcometi kuralım portu açan arkadaşla 100tl bi ödeme yapıcam arkadaşa emeğinin karşılıgında.

yardımcı olabilecek olan varsa pm atabilir

Merhaba değerli üyemiz, bakın bu benim modem arayüzümdeki wan arayüz tablosu, 100 ile başlayan IP'ler havuz IP sistemidir

Peki nedir bu?

Türk telekom ve bazı süper online gıbı internet sağlayıcılar carrier grade nat ( CGN) havuz IP sistemi bu sisteme geçmişler. Bu sistemde hem dinamik IP hem de port vs IP TV gibi şeyler açamıyorsunuz bunu yapabilmek için ise statik IP alın diyorlar 5 ıle 15 TL arası, modem arayüzündeki IP ile gerçek IP'niz farklı çıkıyor eğer sizin de böyle ise bu sisteme dahil olmuşunuz demektir bu IP'ler genellikle 100. ile başlıyor.

Yani kısaca sizin modem arayüzü de böyleyse sabit ip satın almanız lazım.

Ama bunada gerek yok. Artık Her türlü Port açma bu konu sayesinde port açabilirsiniz.

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Merhaba değerli üyemiz, bakın bu benim modem arayüzümdeki wan arayüz tablosu, 100 ile başlayan IP'ler havuz IP sistemidir

Peki nedir bu?

Türk telekom ve bazı süper online gıbı internet sağlayıcılar carrier grade nat ( CGN) havuz IP sistemi bu sisteme geçmişler. Bu sistemde hem dinamik IP hem de port vs IP TV gibi şeyler açamıyorsunuz bunu yapabilmek için ise statik IP alın diyorlar 5 ıle 15 TL arası, modem arayüzündeki IP ile gerçek IP'niz farklı çıkıyor eğer sizin de böyle ise bu sisteme dahil olmuşunuz demektir bu IP'ler genellikle 100. ile başlıyor.

Yani kısaca sizin modem arayüzü de böyleyse sabit ip satın almanız lazım.

Ama bunada gerek yok. Artık Her türlü Port açma bu konu sayesinde port açabilirsiniz.

Hocam bu şekilde yapıyorum herşeyi aynı şekilde yapıyorum hiçbir hata yok fakat bu şekildede port açık gözükmüyor serveri karşı tarafa atıp açtıgım zaman bağlantı gelmiyor darkcomete

njrat ta dediğiniz gibi bu şekilde açılıyor port açık tamamdır sorun yok ama darkcomette açamıyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.