Port açma sorunu

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
merhaba arkadaslar nasilsiniz yine bu port benim baya kafami agritiyor baya zamandir bu gun gidip statik ip aldim gelip evde bilgisayara girip modemin arayuzne bakdikda wan ip 100 le basliyordu eyer wan ip 100 le basliyorsa demekki cgn havuzundan cikarmamislar dimi ? asagiya bazi resmler birakacagim cunki yarn yeniden arayacagim onlara neden bu portu acamiyorum nededn cgn havuzundayim deye arkadaslar yinede siz reme bakin by cgn havuzumu ?
H9ZHbt.png

zfc

Üye
26 May 2020
54
0
Modemi kapatıp açmayı veya sıfırlamayı deneyin. İnternete myip yazdıktan sonra modem arayüzündeki ip ile internetten baktığınız ip aynı değilse kesinlikle arayın. Aynı ise sorun sizin ile alakalı. Yapamazsanuz modem markasına göre müşteri hizmetlerini aradığınızda size yardımcı oluyorlar.

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
kardes port acmagi biliyorm amma bu modem cgn havuzu filan felan kafami agritiyor isden vakit ayramyorum statik ip almaga aldim da statik ip amma kecmemis . ben bu gun aradaim ve bana 3 gun icerisinde kecilecegni soylediler ne yapalim yarnida beklerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.