port bulamıyor

Loghost27

Üye
13 Şub 2016
82
0
İstanbul
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam droidjack uygulaması için açmıştım portu,dinlemeye başladığımda da aynı mantık sanırım dediğinizle ancak bulamıyor günlerdir üzerinde araştırma yapıyorum ama düzeltemedim hocam :)

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Öncelikle portu açarken örnek veriyorum tekrar 1604 üzerinden portu açarken
ipv4 adresini giriceksiniz ve TCP UDP olarak açıyorsunuz Güvenlik duvarını kapatıyorsunuz. Güvenlik duvarından'dan kasıtıyım airties admin panelinde ki Güvenlik duvarı windows üzerinde olanını da kapatın. Sonra DroidJack üzerinde dinlemeye alın fakat ipv4 adresinizi unutmayın. Ondan sonra bir portu kontrol edin bakalım sonuç değişicek mi.

WerdeDiablo

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
700
1
Los Angeles,
//Sanırsam
Firewall
Güvenlik Duvarı
Bunların hepsi kapalıysa hala çalışmıyor ise çözüm yok
Darkcomette 1604 portu açtığınızda sadece "cmd" kısmında netstat - n ile gözüküyor açık gösteriyor.
Fakat port sadece bilgisayar sistemi üzerinde açık gözüküyor.

Sizin yapmanız gereken Modemin Şirketi ile bayi ile iletişime geçmeniz.
Ardından Portunuzun açtırılmasını isteyin, Bazı şirketler portu kapatıyor.

Bende her yönü denedim, 3 gün bilgisayar başından kalkmayıp
Herşeyi denedim

Bilgisayar Mühendisi bile geldi baktı kafayı yedi.
Benim yöntemimi denerseniz portunuz aktif olur.
// İyi Akşamlar & İyi forumlar Dilerim //

TCP ve UDP açmanız faydasını görmiyeceksiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.