Portal hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Foruma portal özelliği gelse en yapıcı özgün özenli konular ve sağlıklı konular bu portalda paylaşılsa çok iyi olur hem forumun eski sayfalarına gömülmemiş olur ki bu konuları sabite almak çözüm değil hem de çöplüğün içinden elmas aramaktan vazgeçeriz zaman kaybımızda önlenir forumdaki konuların bir çoğu üyeler tarafından açılmakta çoğu kopyala yapıştır ya da paylaşmışta çalışma mantığını kendisi dahi bilmiyor sürekli kendini tekrar eden konular...Portal geldiğinde her üye benim gibi bugün sürpriz yumurtada ne çıkacak diye bekleyecek ve her gün ayrı bi heyecanla portala bakacaktır vbulletinin bir özelliği olduğu için portalın entegreside sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum bu portalla ilgilenen bir takımda oluşturulabilir yeni bir takımmı çıkarırsınız yoksa sosyal medya ekibini mi kaydırırsınız orası bizleri ilgilendirmez ama portal özelliği beklediğimiz bir şey

Moderatör tarafında düzenlendi:

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
Kopyala yapıştır konuları dışında bir çok özgün konular açan arkadaşlarımız var , ayrıca kendini tekrar eden konular kaldırılıyor diye biliyorum. Portal konusuna gelince yönetim bizlerden çok daha bilgili bu konuda. Yapmıyorlarsa vardır bir bildikleri diyebilmeliyiz.

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Kopyala yapıştır konuları dışında bir çok özgün konular açan arkadaşlarımız var , ayrıca kendini tekrar eden konular kaldırılıyor diye biliyorum. Portal konusuna gelince yönetim bizlerden çok daha bilgili bu konuda. Yapmıyorlarsa vardır bir bildikleri diyebilmeliyiz.

Dostum bende diyorum ki böyle konular açılıyor olsa dahi üstüne konu eklendiğinde arka sayfalara gömülüyor ve zamanla kayboluyor bulamıyorsun portal ile önüne geçilebilir diye düşündüm

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Öneriniz için teşekkür ederiz.

Fakat tht gibi bir siteye portal yapmak ağızdan çıktığı kadar kolay olmuyor. Bunun yazılım ve entegre taraflı birçok zorluğu bulunmakta. Şu anda da bu konuyla ilgilenebilecek ne zamanımız ne de ayıracak bütçemiz bulunuyor.

Portal özelliği benim de beklediğim birşey ama sadece bekleme aşamasında kalabiliyoruz şu an için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.