Powered ßy Evillord %100 Türkçe Asp(Aspx) Shell Süper Kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Evet arkadaşlar Daha Önce Sizlerle Çok Fonsiyonlu bir php shel Paylaşmıştım bu konumda

http://www.turkhackteam.net/web-ser...digim-shell-editlenmistir-moded-evillord.html

Şimdi Herkesin Başına dert Olan bir diğer konuda asp ve aspx shellerdir.
Piyasada zehir dijitals , cyberspy gibi asp sheller mevcut fakat bu shellerin kullanımı cok karısıktır . Shell işinizi kolaylaştırmalı anlamadgın bi shellde bişey yapmazsınız.
Ben Zehir dijitals ve cyberspy shellerini derleyip ortaya karısık bi shell ckarttım
Bastan Söylüyümde sonra alıntı demeyin ben shelii düzenledm sadece . Ve bir Kac Hatayıda Düzeltip bir kac yeri tekrar türkçeleştirdim .

Shelimiizn özelliklerine Gelecek Olursak .

-SerVerdaki Tüm Sunucuları Görebilme .
-Üst Dizine Gitme Tuşu Coğu ASp Shellde bunu manuel yapmak zorundaydınız .
-%100 Türkçe İçerik .
-Ayrı Dosya Oluşturma Sİlme ve Mass Deface Özellikleri ,
-Sql Bağlantısı(destekleyen Sitelerde)
-Shelli Siteden Silme İmkanı
-Sizden SOnra Kimsenin Servera girememesi İçin PErmleri Kapama Kısayolu .
-Anlaşılır Ve Net Grafik Düzeni

Düzeltilen Ve Eklenen Dİğer Özellikler

-Upload Ederken Hata Veriyordu Fixlendi .
-Server Listelemede bağlantı hatası veriyordu düzeltildi.
-TOplu deface mass deface Anlaşılır hale getirildi. (tamamen Türkçe)
-kısacası Bana göre Piyasadaki en iyi Asp shellerden birisi. Aspde olablcek Tüm özellikler Eklendi.

Ekran Görüntüleri.

272ab851.jpg

7fe0f053.jpg

20c82da0.jpg

6d059587.jpg

Örnek Shell Adresi ;

Shelli deneyebilir Alıştırma Yapabilirsiniz.(Shell Yolunu Silmeyinki Herkes Yararlanabilsin Sİlen olursada söyleyin Yenileyelim)

Evillord Shell v1 (Shell Silnmiş yenilendi)

Shellin Kodlarına Ulaşmak İçin Resime Tıklayınız.

Shell kullanımı ; Burdan Tümünü kopyalayıp bir not defterne yapıstırın ve uzantsını .asp yapınız

Önemli Uyarı ; Eğer Shell atcağın adres düz asp uzantısı şeklinde kabul etmezse
.asp;.txt veya .asp;.jpg seklnde uzantısnı değiştiriniz.

Eğer Ben Hala Yapamadım Dİyorsanız Hazır Hali İçin

TIKLA İNDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.