Poyraz Karayel

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Son bölümlerde iyice saçmaladılar neden mi bitiyor biter tabi kardeşim sen gidip seferi çıkartırsan adili çıkartırsan zaten bekleme. Artık eski reytingi

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Finalde Poyraz intihar edecek arkadaşlar kesin bilgi yayalım. #Rez alın...

Son düzenleme:

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
dostum herşey REYTİNG bakar mesele arka sokaklar 12 yıl oldu heralde FİNAL olmaz herzaman 2 3 4 sırada poyraz karayel reyting kurbanı oldu işte.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Bahri baba büyük ihtimal ölecek öyle düşünüyorum poyrazada final de evlenirken suikast girişimi yapacaklar.

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Poyraz karayel iyidir fakat Leyla ile mecnun, Behzat Ç. de güzeldir dostlar tavsiye ederim :)

DarkSeytan

Yeni üye
8 Ocak 2017
30
0
Hidden
Sevgili bilge bana bir mektup yazmış olsaydın bende sana cevap vermiş olsaydım yada son buluşmamızda büyük bir fırtına kopmuş olsaydı aramızda ve bir çok söz yarım kalsaydı bir çok mesele çözüme bağlanamadan büyük bir öfke ve şiddet içinde ayrılmış olsaydık ta yazmak anlatmak birbirini seven iki insan olarak konuşmak kaçınılmaz olsaydı sana durup dururken yazmak zorunda kalmasaydım bütün meselelerden kaçtığım gibi uzaklaşmasaydım senden de.

Off Poyraz.

Hinnves

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
915
0
Sinop
Veda fragmanı geldi arkadaşlar, ama neden böyle? Final bölümü değil veda diyor vedalar elbet geri gelir, bence bu işte bir olay var.. Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=YzuXEEotmeQ[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.