PRemirum Format Sonrası

HackerNuris

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
284
0
Vice-City
Merhaba Arkadaşlar Eski Nickim HackerNuris Ti Bende Basit Bir Program yaptım Fakat Foruma Üye Kazındaracak

Programın Amacı:

1.Binevi Kolaylık

2.Directlink Özelliği

3.V2 si Çıkacak Yakında

gdmwr.png

gdmy1.png

gdmyq.png

g6ztd.png

Programı Ücretili Satmıyorum Sadece Tanıtım Yaptım.

Son düzenleme:

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Kardeşim tanıtım yapıyorsan Ar-ge ye değil off-topic'e aç . İhbar Ediyıorum . Programın güzel

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.