Profesyonel Şaka Virusu #1

31 Ara 2015
83
0
Profesyonel Şaka Virusu #1

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TGRHPj8dzbI[/ame]

lütfen videoyu beğenin Big Grin

Gocuklugodzilla

Yeni üye
25 Haz 2016
35
0
yaa ;_; bunları çok seviyorum! Ellerinize sağlık çok güzel. Ama tek sorun karşı tarafa nasıl göndereceğim o yolları bilmiyorum yırdım edin lüten :puah:confused:

HardGG

Yeni üye
26 Haz 2016
32
0
Sakarya
beyler karşı tarafa gonderme yok ya dosyatc uzerınden ya skype uzerınden ve dosya gonderilen yerden atabilirsiniz kanka bak cok komik falan dersınız ama cocugun kanması cok zor cunku bunlar bilgisayarın b sinden anlamayanlar ıcın yoksa sağ tık yapıp duzenle derse herşey ortaya cıkar kısacası alt duzey bi şey ama isteyenlere saygım sonsuz :)

31 Ara 2015
83
0
Rica ederim arkadaşlar, yenisi de çıktı kanalda mevcut.
Bunu yedirmek sosyal mühendislik ister, zaten karşı pc ye zarar veren türden kodlar değildir. Eğlence amaçlı, korkutma amaçlı kodlardır.
İyi Forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.