program sorunu

cewrik

Üye
8 Ağu 2007
76
0
Site : SendMassage.Com Send Free SMS

sy3zh.jpg

Kodlar Burda
Public Class Form1 Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object,... - 1207a3ef

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Site Farklı o Site Hep Kullanıyorum ama Ülke Seçme Bölümünde Takıldım
Bunu Bi Dene Dostm. @@ leri silersin.
Kod:
Private Sub WebBrowser1_Docu@@mentCompleted(ByVal sender As    System.Object, ByVal e As    System.Windows.Forms.WebBrowserDocum@@entCompletedEventArgs) Handles    WebBrowser1.Docu@@mentCompleted
        Dim el As HtmlElementCollection = WebBrowser1.Docu@@ment.GetElementById("bankalar").GetElementsByTagName("option")
        For Each el_option As HtmlElement In el
            ComboBox1.Items.Add(el_option.InnerText)
        Next
    End Sub
    End Sub

Bu Arada Her Hatta Olmuyor.
Mesela Bn Kendim Kullandm Sms Gelmedi Nedense.
Hattımı taşımştm onnla ilgili olablr.

cewrik

Üye
8 Ağu 2007
76
0
Bunu Bi Dene Dostm. @@ leri silersin.
Kod:
Private Sub WebBrowser1_Docu@@mentCompleted(ByVal sender As    System.Object, ByVal e As    System.Windows.Forms.WebBrowserDocum@@entCompletedEventArgs) Handles    WebBrowser1.Docu@@mentCompleted
        Dim el As HtmlElementCollection = WebBrowser1.Docu@@ment.GetElementById("bankalar").GetElementsByTagName("option")
        For Each el_option As HtmlElement In el
            ComboBox1.Items.Add(el_option.InnerText)
        Next
    End Sub
    End Sub

Bu Arada Her Hatta Olmuyor.
Mesela Bn Kendim Kullandm Sms Gelmedi Nedense.
Hattımı taşımştm onnla ilgili olablr.

evet hattı taşıyanlarda sorun var ama çok hızlı bir sistemleri var 5 saniyede atıyorlar

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
evet hattı taşıyanlarda sorun var ama çok hızlı bir sistemleri var 5 saniyede atıyorlar
Evet Hızlı Sistemleri Olablrde Yapılan Programlar Genel Bir kitleye hitap etmeli.
Hernyse Kod Çalıştımı ??

Edit // Geldi Mesaj Yni Hatla İlgili değilmş o zman sağlam bi siteymiş burasıda. :D
Afree kapandığına göre yazılımcıların %70 i bu siteyi kullanmaya başlarlar Buda Yne Sms Programı Kirliliğine Neden Olacak Demektr 1 ay öncesine tkrar döneceğz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.