Program Tavsiye

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
Botnet mi Rat mı?

Herkese iyi günler. Botnet ve rat olaylarını araştırıyorum. Videoları, konuları takip ediyorum elimden geldiğince. Ancak aklımdakini yapmak için hangi yoldan gitmeliyim tam çözemedim. Ben kendime zombi bilgisayar ağı kurmak istiyorum. Bu kurbanlarla youtube videolarıma tıklatmayı ve link kısaltma tıklama sitelerinden para kazanmayı hedefliyorum. O siteye bu siteye saldırı yapmak amacında değilim. Sadece kendime ek gelir amaçlı bir şeyler düşünüyorum. Bu konular hakkında bilgisi olanların tavsiyelerini bekliyorum. Bu arada bu konularla ilgili olan arkadaşlar varsa beraber bir şeyler de yapabiliriz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Armitage

Üye
8 Ocak 2017
230
0
Corleone
Darkcomet rat var da onunla videolarına nasıl tıklatacaksın en fazla birkaç tane pcye yedirirsin bir de tıklamayla fazla para kazanılmıyor bayağı bi tıklanması lazım iyi bir gelir için.

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
Darkcomet rat var da onunla videolarına nasıl tıklatacaksın en fazla birkaç tane pcye yedirirsin bir de tıklamayla fazla para kazanılmıyor bayağı bi tıklanması lazım iyi bir gelir için.

Darkcomet ile kurban farketmeden link tıklaması yapabilir miyim?
Bide youtube için botnet ile milyonlar tıklatıyorlar bazı videolara para karşılığı. Onlar kadar olmasada benim düşüncem bin, 2 bin tıklama gibi birşey. Epey zamanımı alır ama en azından bir şeyler denemek istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.