program yazma programları

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
mesela visual studio 2017 ye benzer siyah dizayn ve arka planı olan bir program yazabileceğim bir program varmı iyi ve modern

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
O program yazma programının bir adı var...
Hayır madem program yazacaksın niye siyah dizayn ve arkaplan istiyorsun kardeşim ?

Ne içip foruma giriyorsunuz...
Bir programlama dili seçersin , o programlama diline ait bir derleyici (compiler) vardır, Mesela { Python IDE }

Yemin ediyorum program geliştirirken araya giren bug gibisiniz.

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
Hayır madem program yazacaksın niye siyah dizayn ve arkaplan istiyorsun kardeşim ?

Bir programlama dili seçersin , o programlama diline ait bir derleyici (compiler) vardır, Mesela { Python IDE }

herkezin zevki ayrıdır
seninki de bu laf sokma çabası

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Compiler Değil De , Editör İstiyor Sanırım. Programlamayı Kendine Sevdirmek İstiyor.

Redlion12 , Dostum Genelde Windows Ortamında Dev-C++ Editörü Kullanılıyor. Aslında Not Defteri İle De Program Yazılabilir. Compiler Bunu Compile Eder. Gcc , Clang Gibi. Arayüzü Güzel Olan Editörler Cross Olarak ;
Sublime Text
Atom
Geany
Önerebilirim.
Ayrıca Visual Studio Bi' Dil Değil Community'dir.

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
sublime text 3
visual studio code
JetBrains

en çok kullandığım en beğendiğim sublime text .eklentileri kurdugunda yorulmuyosun sen söyle o yazsın hesabı o dererce muhteşem :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.