Program Yükleyemiyorum

11 Tem 2015
79
0
Turan
Beyler öncelikle hayırlı ramazanlar.

Ben bilgisayara uygulama yükleyemiyorum önceden yüklüyodum şimdi şöyle bir hata alıyorum
internette bulamadım format attım yine olmadı yardım edermisniz. Şimdidien eyvallah.

G0k4n3.png

god for give us

Uzman üye
8 Kas 2015
1,209
0
SSCB
Setup dosyası arızalı olabilir başka programlar yükleyerek deneme yapınız

setup dosyasını kendi sitesinden indirdim ama

setup dosyasıdna hata olabilir sanırım dizcordu kurmaya çalışıyorsun birde sanal makinede dene

bu da olmadı ya başka çözümü var mıdır ki

Merhabalar.

Her setup dosyasında mı bu problemi yaşıyorsunuz?

whatsapp ı da kuramıyorum aynı hatayı veriyor,başka program da denemedim henüz

Arkadaşlar herşeyi denedim hiç birisi çalışmıyor.
Macro filanda deniyorum o da sıkıntı cıkarıyo 10 dakikada bir.Macro önermeyin yani.
Forumda bir arkadaş yapmış galiba "god for give us" sanırım nicki böyleydi onunda konusunda turbobit linki var indiremiyorum turbobitten kendisine öm attım donmesini bekliyorum.
Bildiginiz çalışan bot varmı ?

bende indiremiyorum turbobit düzeldiğinde dosya.co yükler atarım

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1500767-link-tl-telefondan-vpn-ile-kasmak.html macrosuz kasabileceğin tek tek elinle ama iyi ücret getirir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.