programı kapatmama rağmen sürekli açılıyor hacklendim mi?

maestro01

Üye
25 Ara 2022
170
45
Beyler acil yardım kapatmak rağmen bu program açilip duruyor hacklendimmi? Altruistics

Beyler bu arada premier pro 2020 vip yazip indirindim ve büyük ihtimal hacklendim napim acil yardim

Moderatör tarafında düzenlendi:

maestro01

Üye
25 Ara 2022
170
45

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,021
519
localhost
Dostum kullanmadım pcden virüslendinden sorun yok pek şuanlik sadece şarki açiyordum arada o yüzden
cano hacklanmak demek bilgisayarını fiziksel erişimi uzaktan hale getirmek izlenmek yada müzik dinlerken araya iğrenç sesler girmesini istemiyorsan ifşanı çıkartsınlar hesaplarını çalsınlar istemiyorsan haporlou bir kenara bırak int kapat ve format at yoksa sonucu daha kötü olabilir eğer ustaysa diğer cihazlarınada sıçratır kapat internetini ve formatla haporlor en son iş olsun o zaten hallolur başka konuda marka modelini yazarsın sana driverler atılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.