Programlama Hakkında

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
Arkadaşlar ilk önce herkese selam
kısaca bir soru soracaktım programlamaya 0 dan başlamak istiyorum
ama hangi dilden başlayayım visual basic falan az çok anlıyorum
önerebileceğiniz bi dil varmı hangisi ilerde işime yarayabilir ?? yardımcı olursanız sevinirim :RpS_smile::RpS_smile:

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Öncelikle karar vermelisin kararın ardından işlemler gelir yarım bırakacagın hiç bir şeye başlama az cok diye bir şey değil tamam diyebiliceksen gir bu işe karar vermen gereken en temel şey web programcılığımı istiyorsun yoksa paket programlamamı yani bilgisayar programcılığımı buna karar ver devam edelim ?

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
visual basic 6.0 dan profesyonel bi egitim seti indirmistim ondan biseyler ogrendim ogrenmeyede devam ediyorum , ama korkuyorum cunku bu dil disinda C++ C# java falan var acaba hangisini ogrenmeye baslasam yanlis mi gidiyorum falan ondan emin degilim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.