Programlama için laptop önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cigulli

Yeni üye
7 Ağu 2015
42
0
Merhaba arkadaşlar programlama için laptop önerisi istiyorum fikirlerinizi yazarmısınız şuanda almayı planladığım model

Apple Macbook pro MF840TU/A

internetten aratıp özelliklerine bakabilirsiniz önerdiğiniz farklı bir bilgisayar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum birkaç gün içerisinde alacağım yardımcı olursanız sevinirim bu arada önerdiğiniz laptop neden benim almayı planladığımdan daha iyi olduğunu düşündüğünüzü de söylerseniz sevinirim veya macbook un bi eksiğinin olduğunu düşünüyorsanız belirtirseniz iyi forumlar dilerim

Cigulli

Yeni üye
7 Ağu 2015
42
0
yoo istediğin programı rahat bi şekilde kurabilirsin ayrıyeten windows u macos x in yanına 2. işletim sistemi olarak kurabilirim sorun değil başka önerisi olan var mı

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
İnce olmaktan ve şarj ömründen başka hiç bi özelliğini göremedim. Ha bi de klasik markası var durumu var. Ekran kartı dandik işlemci o fiyat için düşük. Ekran 13 inç. Amacın taşınabilir mini minnacık bi şey olsun ise gayet uygun. Amacın performans ise bu fiyata bundan iyisi bulunaiblir. Tabi bi temelde senin amacın olan programlama için yeterli.Ama fiyat/performans açısından sınıfta kalırken fiyat/incelik olarak iş görür. Şimdiden hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.