programlama için ne tür klavye almalıyım?

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
1
122
Şaka maka bir yana sen hangi takım sın
eğer futbol için soruyorsan işim olmaz, eğer diğer spor takımları için soruyorsan yine işim olmaz, takım tutma işi bana saçma geliyor. bu arada konu içinde konu dışı konuşmak yasak. bir de ne iş yapıyorsun soruna cevabım yanlış anlaşılmağa çok meyyal onu neden öyle yazdım pek bir fikrim yok, neyse çok gevezelik etttm

Alwoo

Yeni üye
29 Tem 2023
39
15
Kral klavyenin bir önemi yokki laptopun klavyesini kullan yani istediyin klavye uygundur kodlama için :)

ankakuşu_3

Yeni üye
16 May 2023
7
0
eğer futbol için soruyorsan işim olmaz, eğer diğer spor takımları için soruyorsan yine işim olmaz, takım tutma işi bana saçma geliyor. bu arada konu içinde konu dışı konuşmak yasak. bir de ne iş yapıyorsun soruna cevabım yanlış anlaşılmağa çok meyyal onu neden öyle yazdım pek bir fikrim yok, neyse çok gevezelik etttm
Bilgisayar manyağı çocuk 😁🤣

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
1
122
Aga bi baktım geldim Fenerbahçe maçında taraftarmış
Not: gol sevinci ile kıyafetini çıkarmış gözüküyor ve ayrıetten şapka giyiyor haberin olsun. "Birde kız değil erkek"
düzenleme:çok boş yaptığım için siliyorum, kafam pek yerinde değil

Son düzenleme:
12 Eki 2022
91
38
Ötüken
merhaba arkadaşlar, laptop için klavye almayı düşünüyorum, programlama ile uğraşıyorum ne tür bir klavye almalıyım, bölünmüş klavyeler(iki parça olan ergonomik klavye, adını bilmiyorum ) hoşuma gidiyor lakin ne kadar kullanışlıdır bilemem.

NuPhy Air75​

ve üstteki güzelmidir?
teşekkürle

bunu öneririm dostum önceden ben de kullanıyordum hala da kullanıyorum çok güzel bir klavye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.