Programlama ve Hacking eğitimi

TheGhostFrost34

Yeni üye
4 Eki 2015
14
0
Arkadaşlar herkese merhaba, uzun zamandır başlamak istiyorum şu işlere bir türlü fırsatım olmasa da gerçekten istediğim sayılı olaylardan biri bunlar,üniversite sınav falan derken 2 yıldır kaynadı gitti aradan,Hack Team'e alım varsa ve eğitimleri veriliyorsa kesinlikle katılmak isterim yaşım 20,THT'yide uzun süredir takip ediyorum,genel itibariyle C programlama ve Assembly dilini hafiften biliyorum ama yeterli gelmiyor,Beyler harbiden yardım edin, zaman çok çabucak geçiyor,boş durmaktan iyidir diye düşünüyorum.

GodModTr

Üye
5 Haz 2015
80
0
Eğitim almakla bir yere varamazsın kendin keşfet kendini geliştir, siteden çıkma konuları detaylı oku kim ne yapmış nasıl yapmış neleri kullanmış zaten bir süre sonra istemedende olsa bazı şeyleri öğreniyorsun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.