Programlamaya yeni başladım önerileriniz varmı?

koroqlu1

Yeni üye
15 Tem 2013
37
0
Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Ben program yazmaya yeni başladım birkaç kod vs bilgim var. Ama ne yapacağımı bilemiyorum.
Visual Basic 2010 Express kullanıyorum. Yeni bir proje açıyorum ve boş boş ekrana bakıyorum önerileriniz varsa bana çok yardımcı olursunuz :RpS_confused:

(Konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Çok teşekkür ederim size belkide geleceğin coder'ına yardımcı oldunuz :p

VB.NET bilmekle coder zor olursun en azından C# falan da bil. :D

Sana şunu söyleyim sen önce "Algoritma"nı geliştir, o olmadan hiç bir şey yapamazsın çünkü.

Yani o olmadan hiç bir şey beceremezsin. ;)

C# öğren. VB.NET ile fazla uğraşmanı önermem. Bu işten gelir sağlamak istiyorsan C# şart.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.