programlamaya yeni başlıcak olan varmı?

20 Ağu 2017
153
0
ben bügünden itibaren program dili öğrenmek için çabalıcam program dili yeni başlamış arkadaşlar varmı ilerleyebilceğim hemde öğrenebilceğim lütfen varsa altan yazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Tavsiyem tek başına ilerlemen. Udemy'de Emrah Yüksel denen bir hoca var. Kendisi çok güzel anlatıp sevdiriyor insana. (PHP)

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
1
9
19
Evden
Merhaba.
C# form app ile ilgileniyorum. 3-4 gunlugune memlekete gittim. Donunce size c# form app icin yol gostere bilirim.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Aksine yanındaki kişi daha kısa sürede çözüp seni geçebilir bu da seni üzebilir. Herkesin zekası bir değil ya? O yüzden dediğim gibi tek başına uğraş. Takıldığın yerlerde forumda konu açarsan yardımcı oluruz.

++++++

//Dikkat edin gruplasma yasak forumda bir yoneticiden izin alnz.

Son düzenleme:

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Kardeş o nasıl bir şey adama ayak uyduramayabilirsin hem arkadaşın birden ben vazgeçtim derse ne yapcan ?

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Kardesim insan beyni gordugu seyi beynine daha cabuk kayit eder paylasinca da unutur bence tek basina Python ile basla videolar var youtubede :)

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,434
1
787
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Programlama yeni başlıyor iseniz hata yapmamanız açısından öncelikli olarak algoritma mantığını öğrenme ve kavrama ardından küçükten başlayacak şekilde python , vb.net dilleri ile devam edip öğrenmenizi tavsiye ederim

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Programlamaya girişte yanına bir partner bulursan daha faydalı olur. Tatlı rekabet ile daha hızlı ve kaliteli bir şekilde öğrenmiş olursunuz. Partneriniz ile birlikte birebir eğitim veren bir kurum/kuruluşa giderseniz, bu da hoş olacaktır.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Programlamaya başlamadan önce kod yazmanın mantığını kavramak amacıyla web tasarım yapmaya başlayabilirsin. html,css,javascript,python sırasıyla yaparsan hem sıkılmazsın hemde programlamayı öğrenmiş olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.