Programsız Kablosuz İnternet Şifresi Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istek12

Yeni üye
5 Nis 2012
16
0
arkadaslar dogru söylüyor modem arayüzünü kablo ile baglanmam gerekiyor üstüne üstllük ben daha iyi bir yöntem söleyim size bilgisayarcıyım diyorsanız ve üstüme yoktur diyorsanız kablosuz modemi olan müsteriler sizi cagıracaktır ve internet ayarı veriyorum dersiniz modem arayüzüne ulasır sifreyi alabilirsiniz ben cevremdeki cok kisinin aldım ama kul hakkı olur diye denemiyorum :)

Majardoma

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
372
0
Evet iki tane kırdım tek yapman gereken şey modemin markasını öğrenip geçici bir internet bularak modemin ip adresini yazarak verdiğim siteden kullanıcı adı ve şifreyi girerek modem ayarlarını değiştirmek. Zaten birçok kişi o ayarları bile biliyorlar şifre ve kullanıcı isimleri standart olarak kalıyor.

eski şifreyi sorunca ne yapıcan?

Blade9

Üye
27 Eki 2012
117
0
DDalga geçmenize gerek yok arkadaşlar bence helal olsun kendi denemesiyle yapmış :trl

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
THT Adminlerinin dikkatine ;
Ben yan hesap açmışım güya o yüzden benim konu açmam yasaklanmış.Bunu neye dayanarak yaptığınızı sorabilirmiyim ! zaten Kill4Dead adlı kullanıcı bana bir uyarı vermişti .ondan sonra daha dokunmadım bile.
Hiçbir şeye dayarak bunu yapamazsınız ! 'Uzmaniz ' adlı bir kullanıcı ve diğer yetkili kişiler ! lütfen kendinize gelin ! hiçbirşeyi durdukyere yapamazsınız.(sırf yetkiniz var diye ! )

xmakro

Katılımcı Üye
11 Eyl 2008
337
0
Rize
Merhaba arkadaşlar
Şaka gibi geliyor kulağa değil mi programsız kablosuz internet şifresi kırmak. Hemen anlatayım.
İlk yapmanız gereken işlem Kablosuz modemin ismini öğrenmek. Bu şansınıza kalmış benim çevremdeki iki modemin isimleri markalarıydı. Eğer modemin ismini bulamazsanız hiç uğraşmayın. Modemin ismini bulduktan sonra aşağıdaki listeden modemin adını bulun ilk olarak ip numarasını adres çubuğuna yazın daha sonra sitenin sizden istediği bilgileri aşağıya bakarak doldurun. Eğer şanslıysanız modem bilgileri sitesinden değiştirilmediyse rahatlıkla siteye girersiniz. Siteye girdikten sonra gerisi size kalmış. Biraz menüleri kurcalayarak wireless şifresi olan kısmı bulup şifreyi değiştirebilirsiniz.

Önemli not: Bu işlemleri yaparken bir internet bağlantınız olması gerekir. Aksi durumda modemin sitesine giremezsiniz.

Tamamen kendi deneyimimdir. Şansımdan 2 tane kablosuz internetin şifresini kırdım :)

Kolay gelsin
Modem Şifreleri, 192.168.2.1 192.168.1.1 10.0.0.2

İnternet varsa ne işimize yarayacak ? :)

CaTaLeYa

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
330
0
Ankara
Hack Yapacağın Modemin Pc ile Ara Kablo Yada Kablosuz Bağlantısı Olması Lazım İşe Yaramayan Konuları Paylasıpta Konu Kasmayın.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.