Programsız Pcye Girme

Te@M_LiDeR

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
496
0
RiZe
Pc Ye Girmek Için Birçok Program Kullaniriz Ama Bunlarin Yaninda Birde En Kolay Yol Olan Dos Tan Girme Vardir.
Işte:
Başlat-tüm Programlar-donatilar-iletişim-uzak Masaüstü Bağlantisi Diyoruz Ve Kurbanin Ip Yi Yaziyoruz. Sonra Direk Olarak(bazen Küçük Sorunlar çikiyor Ama Olsun ) Bilgisayardayiz..

ALINTIDIR.
Daha önce verildiyse soryyyyyyyyyyyy
confused.gif

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
Pc Ye Girmek Için Birçok Program Kullaniriz Ama Bunlarin Yaninda Birde En Kolay Yol Olan Dos Tan Girme Vardir.
Işte:
Başlat-tüm Programlar-donatilar-iletişim-uzak Masaüstü Bağlantisi Diyoruz Ve Kurbanin Ip Yi Yaziyoruz. Sonra Direk Olarak(bazen Küçük Sorunlar çikiyor Ama Olsun ) Bilgisayardayiz..

ALINTIDIR.
Daha önce verildiyse soryyyyyyyyyyyy
confused.gif

Allah allah;) bu kadar basit ha :puah bilgi vermek isitorsaniz dogru dürüst bilgi verin arkadasim, paylasima acik pc ye mi yoksa her pc ye mi bu kadar basit girmek;)

xay

Yeni üye
13 Ağu 2009
15
0
ankara
Harbi mi ya bu kadar basitti de bizim niye haberimiz yoktu =) Bu sadece paylaşıma açık pc'ler için...Ki onun için de "essential nettools"u tavsiye ederim kesinlikle.Çünkü bunda ip'i bilmen gerek,onda ise ip tarattırıp kendisi buluyor,sana sadece girmesi kalıyor.Tabi paylaşıma açık pc'ye girip de naapıcan?Orası da ayrı bi mesele...

Benim sormak istediğim;bu yolla veya essentialnettoolsla(farketmez) kendi pc'mize çekerken kotadan yiyor mu?yoksa normal bi ağdan bi dosya çekiyormuş gibi mi oluyo?

Saygılarımla...

xay

Yeni üye
13 Ağu 2009
15
0
ankara
Ya ben de öyle düşündüm yemez dedim photoshop çektim bi de film çektim baktım ki kota dolmuş :D

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
msn plus'a gerek yok sana mail atması yeterli isterseniz açıklarım mailde nasıl bulcağınızı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.