Proje Ödevi Padişahların Soyağacı hk.

furkandqms

Üye
21 Ağu 2016
57
0
Ankara
Merhaba, forum arkadaşlarım. Tarih dersinden aldığım proje ödevini nasıl yapacağıma dair hiçbir şey bilmiyorum.

Bilgisayar ortamından yapmamı istediler lâkin bilgisayarım çalışmaz oldu. İnternet kafelerde USB yasağı var. Elimde gereken programlar var aslında ama bilgisayar olmadan hiçbir şey yapamıyorum. Bir çıkmazın içine düştüm . Yardım edin :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

yakup0727

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
740
0
Merhaba, forum arkadaşlarım. Tarih dersinden aldığım proje ödevini nasıl yapacağıma dair hiçbir şey bilmiyorum.

Bilgisayar ortamından yapmamı istediler lâkin bilgisayarım çalışmaz oldu. İnternet kafelerde USB yasağı var. Elimde gereken programlar var aslında ama bilgisayar olmadan hiçbir şey yapamıyorum. Bir çıkmazın içine düştüm . Yardım edin :(

Hiçmi bir dostun arkadaşın yok hocam onlara gidip yapabilirsin madem gerekli programlar var

4PRO

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
745
1
MARS
NZPpvN.png

9myQk9.png

Buyur dostum senin için ideal.

Son düzenleme:

TurkDeli

Üye
15 Mar 2017
106
0
Dünya
Bilgisayarım yok, okulun bilgisayarlarını kullanabilir miyim acaba?

Eğer ki bir okul yönetimi, öğrencilerine "ödev için" bu imkanı tanımıyorsa eğer, okuduğunuz okulu sorgulamalısınız!

Zaten okulda öğretmenlerin sevdiği bir öğrenciysen, ilgilenen öğretmenlerinden ya da bizzat bu ödevi veren öğretmenden ricada bulunabilirsin.

Okul kimsenin babasının ocağı değildir ve o bilgisayarlar "öğrenciler" için verilmektedir!

furkandqms

Üye
21 Ağu 2016
57
0
Ankara
Eğer ki bir okul yönetimi, öğrencilerine "ödev için" bu imkanı tanımıyorsa eğer, okuduğunuz okulu sorgulamalısınız!

Zaten okulda öğretmenlerin sevdiği bir öğrenciysen, ilgilenen öğretmenlerinden ya da bizzat bu ödevi veren öğretmenden ricada bulunabilirsin.

Okul kimsenin babasının ocağı değildir ve o bilgisayarlar "öğrenciler" için verilmektedir!

Okula bu yıl nakil aldırdığım için pek bir tanıyan hoca yok aslında. Bilgisayar hocası proje ödevini kendisine yaptıracağımı sanacak kadar önyargılı birisi.. Her şey için teşekkür ederim

Hiçmi bir dostun arkadaşın yok hocam onlara gidip yapabilirsin madem gerekli programlar var

Bu yıl nakille geldim. Samimi arkadaş pek yok, olanlarda da bilgisayar yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TurkDeli

Üye
15 Mar 2017
106
0
Dünya
Okula bu yıl nakil aldırdığım için pek bir tanıyan hoca yok aslında. Bilgisayar hocası proje ödevini kendisine yaptıracağımı sanacak kadar önyargılı birisi.. Her şey için teşekkür ederim

Bu yıl nakille geldim. Samimi arkadaş pek yok, olanlarda da bilgisayar yok.

Sende bilgisayar hocasına üstüne basa basa "ödev yapacağım, bilgisayarları kullanabilir miyim?" Diye sor :D

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Bilgisayar hocası bak adı üstünde okulda boş boş gelip powerpoint dersleri vermek değil birazda okuldaki sorunlarada bakması gerekiyor. Şahsen bizimki o şekilde ilerliyor ne tür sorunumuz olursa gelip yardım ediyor. Belkide sizinkide oyledir dışarıdan öyle görünür ogretmenler, ogrencilerle fazla yüz göz olmamak için.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.