Projem hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
Selamun aleyküm öncelikle iyi aşkamlar bu konuyu acmamdaki en büyük neden şudur aklımda bir proje var ve bunu daha onceden burda paylaşmıtım ve herkez rez almıstı teşekkürler ama ne yazıkkı bunu gerçekleştiremek üzücü olmuştu benim için konu baslıgından yola cıkalım az bişi bahsedim dizi çekimi işiydi ilk once youtubeden ilerleyip sonraki vs vs işler için devamı gelicekti simdi bazıları der nasıl yapcaksınız vs vs ama isteyince herşey olur türkiyede türk dizileri mechul bilirsiniz bizde yabancılar gibi bir örnek verirsek bilim kurgu veya hacker dizisi veya baska birşey çekinebilir ilklerde kolay gelir zaman harcayarak fakat işte ekip olmadan tek basına bir şey olmuyor eyer aklımdaki projeyi gerçekleştirmek için bir ekip oluşturursak cidden ilerleyecegimizi biliyorum mesela ekipten kastımda şu kamerası olan bir kameraman arkadasımız (kameraman ekipmanları) seslerle ilgilenecek bir arkadaşımız ses dizaynı vs vs görüntüyle ilgilencek arkadaslar senaryo vs boyle ekipten kastım 5 6 kişi eyer boyle ekipmanlara vs sahip olanlar varsa veya ilgilenicek kişiler varsa bana özelden ulaşırsa hepimiz için cok güzel olur eyer yöneticiler içinde bu konular sıkıntıysa özelden onlarlada konusabilirm şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
Herşeyin bir zorlugu tabikide oluyor olmuyor degil ama sadece boyle bir ekip kuruldumu yapılmaz diye birşey yok senaryonun tanıtımı için bir trail aklımda var ve gerçektende cok güzel ve boyle kitle olusturabilcek birşey sadece deminde dedigim gibi ekip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.