projeyi(Formu) Önizleme sorunum var

sinctiyyy

Üye
16 Eki 2012
65
0
Selamın aleyküm arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Formu yani yaptığım herangibir projeyi önizleyemiyorum. Daha açıklayıcı olsun diye 3 dakikalık kısa bir video çektim sesli anlatım yaptım hasta olduğum için sesim biraz kalın çıkmış olabilir kusurabakmayın.

Biraz açıklıyım burdan.

Visual basic 2010 Express kullanıyorum. Son 2-3 haftaya kadar taş çatlasa 1 aya kadar böyle bi sorunum yoktu. 1 Haftadır böyle birşeyle karşılaşıyorum. Zaten son 1 haftadır Proje felanda yazmıyorum başka işlerim vardı. Visual basic 2010 u sildim yükledim nafile. Birşey eksik ama ne eksik anlamadım.
Not : Visual basic 2010 express de önizleyemiyorum masaüstüne kaydediyim dedim .exe olarak hani belki ozaman çalışır diye ama çalıştıramadımda. .EXE Çalışmadı.

Net framework tandır dedim gittim en güncel sürümünü 4.5.1 i indirdim.

Service pack1 den felan mı kaynaklanıyor acaba ? Ama bende yüklü olması lazımdı da baktım bulamadım ama kesin birşey söylerseniz ona göre hareket edersem daha iyi olur. Siz tecrübelisinizi bende programlamada tecrübeliyim ama bu tür hatalara fransızım :RpS_angry:

He birde dün visual basic 2013 Ultimate yükledm ondada aynı sorun. Projeyi önizleyemiyorum (Start'a Yani f5'e) bastığımda Açılır gibi oluyor ama açılmıyor forma geri yolluyor beni yani projeye. E masaüstüne exe olarak kaydettiğimdede açılmıyor çalıştırmıyor aynı hesap oluyor. Kafayı yedirtti yani bana. Şimdi ben şöyle bir çözümleme yaptım. Sıf visual basic 2010 express te böyle bir sıkıntı olsaydı silip yüklediğimde felan düzelirdi. Ama baya denedim banamısın demiyor silmek nafile. Sıf tek 1 programdan böyle bir sorunla karşılaşmış olsaydım Visual studio 2013 de denediğimde olumlu sonuç alırdım ve çalıştırmayı başarırdım ama visual studio dada çalıştıramadığıma göre bunların birşeyi eksik ama ney eksik bulamadım. Bilgisayarımda birşey eksik galiba bana yardımcı olun kardeşlerim gerçekten çok sıkıştım okadar video çektim yardım istedim Şimdiden teşekkür ediyorum olumlu veya olumsuz cevaplarınız için...

Buyrun size 2 tanede resim önizledim.:RpS_smile:

VİDEOMA BURDAN GİDEBİLİRSİNİZ.

YUKARDIDA VERDİĞİM LİNKE GİDEREK VİDEOMU 720P HD Kalitesinde ve sesli bir şekilde izleyebilirsiniz. Lütfen yardım edin turkhackteam dan başka hiçbir sitededn yardım isteyemem siz bilgilisiniz programlar ve hataları hususunda.:mml

Tekrardan teşekkür ediyorum olumlu ve olumsuz cevaplarınız için... :RpS_blushing:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sinctiyyy

Üye
16 Eki 2012
65
0
VİDEOYU İZLEMEK İSTEMEYENLER VE YAZIMI OKUMAK İSTEMEYENLER İÇİN MİNNACIK Bİ ÖZET GEÇİYİM :/

YAPTIĞIM PROJEMİ Startlayamıyorum yani f5 e basıp önizleyemiyorum önizlemiyor. + Masaüstüne .exe olarak kaydettiğimde çalıştıramıyorum da.

Kısa ve özet budur arkadaşlar :(

sinctiyyy

Üye
16 Eki 2012
65
0
Kardeşim öncelikle cevabın için teşekkür ederim kimse cevap vermeye tenezzül bile etmedi. Lakin program zaten açıktır açılmıştır yani demişsin malesef açılmadı ve dediğim gibi 1 haftadır böyle yeni başıma gelen bişey değil. Sonra gördüğüm kadarıyla kod yazmışsın demişsin lakin kodda yazmadım yeni proje aç demişsin zaten yeni proje açtım sıfır kod sıfır form yani + .cs dosyasından bişey silinmiştir demişsin birde e visual basici komple bilgisayardan kaldırdım tekrar yükledim silinse geri gelirdi yani anlamadım kardeşim. Başka yardımcı olabiliceğin önerebiliceğin bi husus varmıdır ?

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Biraz geç olmuş olabilr ama :) Derleyici de sorun olmasi muhtemel :) Ben ubuntuda böyle bi sorunla karşılasmistim bazi dosyalarin eksikliginden kaynaklaniyormuş ancak format atarak düzeltebilmiştim :)

sinctiyyy

Üye
16 Eki 2012
65
0
Sorunu ben hallettym saolun oynadığmö bi oyunun (Metin2 Pvp server) Hack shield koruması engellemş sanırsam visual basici. Sonuçta hileler vb vs ile kodlanıyor e haliyle hile engel şeyide projenin önizlenmesini engelliyor format attım onuda sildim oyunu felan düzeldi sonradan oyuna tekrardan girdim aynı andada proje yazmaya başlıyım dedm yine açlmadı yine format atıcaktm sonra anladım sorunumun neyden kaynaklandığını biraz geç oldu ama bilmeyenlerin belki işine yarar diye yazıyım dedim :) Teşekkürler size tekrardan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.