ProTeknoAdam ile Röportaj / SlowTrot

SlowTrot

Üye
15 Mar 2018
103
0
İzmir

Röportajımı kabul ettiği için ProTeknoAdama'a teşekkür ederim.
Sorular şu şekilde idi.

1- Sakıncası yoksa isminiz ve yaşadığınız şehir neredir?
Gerçek İsmim: Arif
Yaşadığım Şehir: Kayseri

2- Kendinizi nasıl tanımlıyorsunuz?
Deneyimli ve Yardımsever Bir kişi.

3- Mesleğiniz nedir? Yoksa hedefiniz nedir?
Hedefim: Reklamcılık

4- Neden TurkHackTeam?
Çok iyi bir Forum. diğer forumlardaki gibi Küfür yok. herkes birbirine saygı duymak zorunda.

5- Atatürk sizin için neyi temsil eder?
Adam gibi Adam diyebiliriz.

6- Forum içerisinde ki açtığı konular ile dikkatinizi çeken üyeler var mıdır? Varsa kimler?
Açtığı Konular ile dikkatimi çeken Biri simdilik olmadı.

7- Kullanıcı adınızı nasıl buldunuz?
YouTube ta Başta Kullanıcı Adimi Tekno Adam Oyun diye koymuştum. fakat ilgi gelmeyince*
Pro Tekno adam olarak değiştirdim. ve forumlardada bu nick ile devam etmeye karar verdim.

8- Kendinizi hangi alanda becerikli buluyorsunuz?
Türkçe.

9- Forumda en sevdiğiniz üyeler kimlerdir?
Pala Moderatör, Atmaca Ve Fark hack arkadaşım

10- Hacking dünyasına nasıl girdiniz?
Hacker değilim. Ama Oladabilirim. yani Kısaca Var da yok*

11- "Şu olmadan hayatımı sürdüremem" dediğiniz bir şey var mıdır?
İnternet

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Lütfen Hiçbir zaman Türk Olduğunuzu Unutmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.