Proxy Problem..

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Arkadaşlar selamlar başlıktada gördüğünüz gibi bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim hemen anlatıyorum.

Arkadaşlar kendimi bildim bileli hep VPN kullanmışımdır. Araştırdığım kadarıyla Elite proxy'ler VPN'lerden daha güvenli olabiliyormuş bende deneyeyim dedim. Backbox kullanıyorum proxychains'i nano üzerinden açtım. İnternet üzerinden elite proxy edindim ve gereken yere proxy'i yazıp kaydettim. Sonra ise terminal'e proxychains firefox diyerek firefox üzerinden işlemi başlattım fakat tor browser ip sine bağlanıyor sanırım aldığım proxy tor browser'a ait bir proxy idi. Başka bir proxy denedim ve önceki denediğim proxy'deki çıkan tor ip adresi ile şimdiki denediğim proxy ile çıkan ip adresi aynı. Dedim ne oluyor? Anlaşıldığı gibi durum arkadaşlar. Farklı proxy'leri durmadan denedim denedim fakat hepsi tek bir ip adresi'ne çıkıyor bunun sebebi nedir arkadaşlar yardımcı olurmusunuz? Bilgili abilerimi kardeşlerimi bu konuya bekliyorum. İyi geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.