Proxy Switcher Pro lazım olanlar buraya...

[COLOR="DarkOliveGreenSelamün aleyküm canlar.

Kendime lazımdı aradım forumde bulamadım, belki de vardır ben kaçırmışımdır gözden,
lakin her halükarda buyrun birde burdan deneyin

Proxy Switcher PRO v5.3.1.5813

Yapmanız gerekenler:

1. Dosyayı indirin

2. Proxy Switcher standard kurulumunu çalışıtırıp programı kurun VE SONUNDA SİZE KURULUMU
BİTİRMEDEN EVVEL PROXY SWİTCHERİ ÇALIŞTIR GİBİSİNDEN İŞARETLENİR KUTULAR VAR,
BÜTÜN BU KUTULARIN İŞARETİNİ KALDIRIN VE KURULUMU BİTİRİN.

3. Program kurulduktan sonra kurduğunuz dosyayı bulun.
Ben ek hardiskime yüklediğim için benimkisi:
E:\Programfiles\Proxy Switcher Standard
sizinki C drive de ola bilir.

4. Rar dosyasından çıkardığınız Proxy Switcher PRO v5.3.1.5813 (crk - RES) dosyasındaki
Proxy Switcher adlı exe yani programı alıp demin programı kurduğunuz dosyaya yapıştırın.
Windows o .exe zaten mevcut, replace yapayım mı diye sorucak. yani yenisi ekleyip eskisini
sileyim mi bilader dicek, evet deyin.

5. Programı çalıştırın, hayırını görün...[/COLOR]

[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/zXdx3"] VirusTotal 0/53[/URL][/SIZE]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.