PS dalga efekti türk bayrağı üzerine

Behram46

Üye
1 Ocak 2015
74
0
nükleer
[ame]https://m.youtube.com/watch?v=dDt6JwFDYvY[/ame]
Merhaba arkadaşlarım bunu bana birçok soran arkadaşlarım var onun üzerine video çektim ve size sunmam için izleyip öğrenebilirsiniz
Bizzat kendim yaptım
Dalga efekti verme ben bunu anlı şanlı türk bayrağımız üzerinde denedim ve gayet olumlu bir sonuç aldım...
Saygılar

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
dostum indirdiğin şey eğer psd ise (görmedik çünkü blur atılmış) dalgalı bölüm zaten akıllı katman olarak geliyor. yani üstüne çift tıkladığında yeni bir pencere açılacak bayrağı da orayı atabilirsin. Bayrağı attığında bayrağın griye dönmesi de yukarıya bakarsan bayrak "RGB" skalasından grayscale dediğimiz Gri Skalaya geçiyor bu yüzden renklerini gri tonlarından alıyor. başarılar dostum kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.