PS4 mü ? /Bilgisayar mı ?

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Arkadaşlar ,

Elimde hali hazırda işimi gören Nvidia 930mx , 12 Gb Ram , I5 6.Nesil işlemci vs. bulunmakta. Ben oyun oynamayı seviyorum fakat Laptop ile fazla keyif aldığımı söyleyemem. FPS Dropları 20 - 30 (Belki 45) FPS altı oyun oynamak. Bana pek zevk vermiyor. Ayrıca elimde Xbox 360 bulunmakta. Onunla da ara sıra PES falan atıyorum. Şimdi sorum şöyle dostlar. 6000 TL Bütçem bulunuyor. Bilgisayar alabilirim (Toplama , -2. El Güvenemiyorum- , Marka). Ve ya elimdeki paranın hepsini ziyan etmek yerine Xbox 360'ımı 600 TL'ye satıp 2000 TL'ye satılan PS4'ü 1500TL'ye alıp geriye kalan paranın 1000 TL'sini kullanıp GOD , The Last Of Us Rmastered , Far Cry 5 , Witcher 3 , Need for Speed Payback , FIFA 17 gibi oyunlar da alabilirim. Sizce hangisi mantıklı.

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
2 tane pes kolu al 1 bilgisayar al içinde ps3 veya 4 oyunları indir kollar ile oyna ben pes2013'ü pc'de kollar ile oynuyorum fakiriz ama salak değiliz :D

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Ps4 al oyunları crackleyip oynarsın para vermezsin

istersen kalan paraylada bilgisauara bi ekran kartı alırsın

şuan çok iyi oyunlar var

uncharted 4,God of war,infamous second son,the last of us , until dawn,horizon zero dawn
Gibi gibi şuan iyi oyunlar gözüküyor :)

Fps dropları genelde ısıdan veya bilgisayarın yazılımlarıyla alakalı oluyor :)

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Ps4 al oyunları crackleyip oynarsın para vermezsin

istersen kalan paraylada bilgisauara bi ekran kartı alırsın

şuan çok iyi oyunlar var

uncharted 4,God of war,infamous second son,the last of us , until dawn,horizon zero dawn
Gibi gibi şuan iyi oyunlar gözüküyor :)

Fps dropları genelde ısıdan veya bilgisayarın yazılımlarıyla alakalı oluyor :)

PS4 üzerinde cracklersem sorun çıkmasın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.