pubg için iphone se 2020 yeterli mi

Chavo}

Yeni üye
4 Eyl 2023
31
6
ben canlı yayın yaparken pubg da veya ekran kayd ederken fps düşermi kulanan varsa yardımcı olursa cok sevinirim se 2020 mi yoksa se 2022 mi aliyim diye düşünüyorum se 2020 fps olarak sorun cıkarmıyorsa alırım cıkarıyor sada malesef se 2022 almam gerekecek(

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
ben canlı yayın yaparken pubg da veya ekran kayd ederken fps düşermi kulanan varsa yardımcı olursa cok sevinirim se 2020 mi yoksa se 2022 mi aliyim diye düşünüyorum se 2020 fps olarak sorun cıkarmıyorsa alırım cıkarıyor sada malesef se 2022 almam gerekecek(
Selamlar
Nacizane fikrim, oyun yayınları ve videoları çekeceksen, iPhone almak mantıklı mı kararsızım çünkü Android cihazların performansı bu konuda daha iyi olabilir. Tabii ki, karar senin, bu sadece ufak bir tavsiye. Hangi marka ve modele karar verirsen ver, hakkında hayırlısı olsun.
Şimdiden yayınlarında ve videolarında başarılar dilerim :)

Sorduğun Sorunun Cevabına Gelirsek Senin İçin Youtube'ye ufak bir göz attım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.