PUBG Kaldırırmı ?

kavanoz26

Üye
22 Nis 2012
80
0
bendede benzer bir sistem var sadece ram 8 gb, senin 4 var o belki sorun olabilir, düşük ayarlarda iyi kötü oynuyorum, ama alıp kaldırmazsa iade edebilirsin steam'de düzenli oynarsan kasa alıp satarak parası çıkar oyunun zaten birazda onu düşünerek almıştım ben.

ZeussHack

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
739
0
ANA KARNI
bendede benzer bir sistem var sadece ram 8 gb, senin 4 var o belki sorun olabilir, düşük ayarlarda iyi kötü oynuyorum, ama alıp kaldırmazsa iade edebilirsin steam'de düzenli oynarsan kasa alıp satarak parası çıkar oyunun zaten birazda onu düşünerek almıştım ben.

ram in çok sorunolmayacağını düşünüyorum da senin ekran kartın ne ?

13 Ocak 2018
154
1
PUBG 'de optimizasyon sorunu var. Bende 8 GB ram, 2 GB Ekran kartı var normal ayarlada oynayabiliyorum ama bazen kasıyor kaliteyi düşürüyorum yine aynısına getiriyorum kasma gidiyor.

SpecialForces05

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
277
2
Cumhuriyet
Hayır kaldırmaz
Kaldırsa bile 10 FPS zor alırsın ben
8GB Ram, GTX 750,İntel Core i5 3.2 GHZ işlemci var çok düşük grafiklerde 60 fps zor alıyorum çünkü hayatımda gördüğüm en çok optimizasyon sorunu olan oyun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.