Pugb Mobile takılma sorunları

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,551
837
Semerkant
Merhabalar,
Tencent Gaming Buddy'den bende kullanıyorum ara sıra oluyor böyle şeyler.
Gaming Buddy ayarlarından grafikleri HD ve Otomatik yapın iyi grafik derseniz oyun içinden arttırın.
Sorununuzu çözeceğini tahmin ediyorum.
Saygılarımla.

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
Abi o oyunun kendisinde problem var en azından vardı optimizasyon kötüydü
son model telefonlarda bile deli kasıyordu geçen sene bugünlerde s8 le oynuyordum sanki 15 fps ile oynarmışçasına kasıyodu

google playde bu oyunun tweakini yapan uygulamalar var onları denemediysen dene
(buldum şuydu https://play.google.com/store/apps/details?id=tool.pubg.gfx)
mesela sen oyunu 1080p de çalıştırıyorken kasıyor diyelim
bu uygulama çözünürlüğü 4 kat felan küçültüyor grafik ayarlarını felan da baya kısıyor
ama fps artışına en büyük etki tesbitime göre grafik ve gölge kalitesinden çok ÇÖZÜNÜRLÜK konusu
çözünürlüğü düşürüp grafik kalitesini en yüksekte de tutsan oynanabilir bir halde oluyor

ama en iyisi max. fps için hepsini düşürmek ki o düşük halde bile oynanılabilir hatta çoğu kişiden daha yüksek fps sende olduğu için düşmanları onlardan daha hızlı öldürebiliyorsun

MicroEz

Üye
15 Eyl 2018
52
0
Troya'dan
Kasma sorununun seninle alakası yoktur. PC sürümünü almak varken mobil sürümünü 8gb ram 4gb ekranlı pcye yükleyip oynuyorsun be mübarek insan :)

Kasmasının nedeni tencent gaming buddy pc versiyonunun sıkıntılı olmasındandır.
Optimizasyon yapıp güncellerlerse kurtulabilirsin. Kesinlikle format fln atma alakası yok dediğim gibi.
Abimde de oluyor sniplerken kasıyor rakip onu snipliyor gibi gibi :)

Aklına takılan bişey olursa özelden yaz pek aktif değilim ama olsun.

Son düzenleme:

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Selamun aleyküm arkadaşlar ben pugb mobile emülatörden oynuyorum fakat adam görünce hafif takılıyor ve öldürmek de zorlanıyorum internette ki tüm ayarları yaptım ama sonuç aynı format attım herşey güncel neden olabilir kartım mı zayıf kalıyor ki ?​

https://hizliresim.com/QLZ5Lv

https://hizliresim.com/0RmXRR

Teşekkürler

Fps droplanıyor olabilir. Sistemine baktım, sana sorun çıkartacak bir sistemin yok. Oyunla ilgili muhtemelen, belki de sisteminle ilgili olabilir yanıltmayayım şimdi seni.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.