PuhuTv Scripti PuTv V2! Diziler Eklendi!

fantesih

Katılımcı Üye
18 Haz 2014
447
3
Diziler eklendi.
Header rengi değişti.
Favicon ve logo eklendi.
Ana sayfa düzenlendi.
İçerikler PuhuTv den otomatik çekilmektedir.
Açık kaynak kodludur isterseniz geliştirebilirsiniz.

Scripti konuya teşekkür edip indirirseniz sevinirim ^_^

Fotoğraflar;
qv6rDV.png

9NMO7O.png

PD8gVb.png

LDkL6z.png

r1W7Dz.png

g6dBGQ.png

İndirme Linki: https://yadi.sk/d/0c3mQIViHhxj0Q
Virüstotal: https://www.virustotal.com/#/file/a...090d84ea6d39bce533fa5528661e961d8c1/detection
KURULUM:
Dosyaları siteye atın direkt çalışır

Son düzenleme:

furkansrby

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
840
0
İzmir
keşke dizi ve ya film kendimiz de ekleyebilsek bunu yaparsan çok iyi olur admin paneline gerek falan da yok dosyaların içine .mov dosyasını atsak sonra siteye bi kaç kod ile eklesek

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
Eline Sağlık Son Günlerde Gördüğüm En İyi Script Projelerinden Biri Olmuş Dün Dizi Eklemeyi Kendim Denemiştim Fakat Sezonlar Halinde Bölmediğim İçin Başaramamıştım Bu Scripte Arama Yeri Ekleyebilir Misiniz Eğer Ekleyebilirseniz Güzel Bir Tasarım Yapmayı Düşünüyorum.

fantesih

Katılımcı Üye
18 Haz 2014
447
3
Eline Sağlık Son Günlerde Gördüğüm En İyi Script Projelerinden Biri Olmuş Dün Dizi Eklemeyi Kendim Denemiştim Fakat Sezonlar Halinde Bölmediğim İçin Başaramamıştım Bu Scripte Arama Yeri Ekleyebilir Misiniz Eğer Ekleyebilirseniz Güzel Bir Tasarım Yapmayı Düşünüyorum.

gece V3 e adım attım search ekledim ama düzgün olmadı güzelce search ve seo url eklemeyi düşünüyorum ama ne zaman yayınlarım bilmiyorum

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?

Çok güzel üzgün bir konu açmışsın ellerine sağlık Nylus'un dediği gibi kendimiz ekleyebilirsek doyum olmaz:para

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.