Pvp kurulabilen oyunlar

6 Ocak 2016
160
0
Arkadaşlar ben pvp server kurabileceğim oyun arıyorum. Burada kendimi deneyeceğim gerek oyun idaresi konusunda gerekse oyuna oyuncu çekme potansiyelim hakkında. Bu konularda nasıl bir performans gösteririm merak ediyorum açıkçası. Hangi oyun olduğu fark etmiyor benim için. Ancak kurulumu ve yönetimi başlangıç seviyesi bir kişinin düzeyinde olursa iyi olur.

Ekleme: Oyun mmorpg yahut strateji tarzında olursa süper olur.

Son düzenleme:

llsSsll

Üye
11 Ağu 2018
210
2
Arkadaşlar ben pvp server kurabileceğim oyun arıyorum. Burada kendimi deneyeceğim gerek oyun idaresi konusunda gerekse oyuna oyuncu çekme potansiyelim hakkında. Bu konularda nasıl bir performans gösteririm merak ediyorum açıkçası. Hangi oyun olduğu fark etmiyor benim için. Ancak kurulumu ve yönetimi başlangıç seviyesi bir kişinin düzeyinde olursa iyi olur.

Kardeşim eğerki metin2 veya silkroad online kurmayı düşünürsen bu 2sinden uzak dur. Maliyeti çok oyuncusu yok

Jusstthe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
396
0
I S T

Transformıce olabılır :D

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Metin2 sunucusu kurabilirsiniz. İçeriği tamamen size ait olmalı. Mesela eventler (etkinlikler) yapabilirsiniz.

Ama hiç m2 oynamadıysanız tavsiye etmem.

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
Daha önce minecraf'ta büyük projelere imza atmışlıgım var hem eğlenerek javascript öğrenebilirisn çünkü minecraft sunucusu java üzerine kurulu belirli bir miktar java öğrendikten sonra (ki bu çok kolay) güzel pluginler yaparak satabilirsin ben zamanında güzel ekmek yemiştim bu konuda tekrar dönmeyi'de düşünüyorum açıkçası sunucu yönetimi'de kolaydır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.