Python//Discord Token Stealer Menü\\İstediğiniz Kişinin Tokenini Çalın!

berkayy16

Yeni üye
7 Eyl 2022
41
6
"python" ile deneyin.

Sorununuzu açıklar mısınız?
hocam grabbermenu.py dosyasını indirdim vs code den açtım pyintaller ve termcolor'u kurdum sonra çalışıtırdım dediğniz gibi oldu ama klasör geldi dist builder gerekliler ve bir tane .py dosyası geldi ama hiç birinin içinde bir şey yoktu bir de webhook ne demek onu tam bilmiyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,173
hocam grabbermenu.py dosyasını indirdim vs code den açtım pyintaller ve termcolor'u kurdum sonra çalışıtırdım dediğniz gibi oldu ama klasör geldi dist builder gerekliler ve bir tane .py dosyası geldi ama hiç birinin içinde bir şey yoktu bir de webhook ne demek onu tam bilmiyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim
"Visual Studio Code" ile açmaya gerek yok. Webhook alımını da konu da anlattım.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,173
hocam bu komutu girdikten sonra karşıma hiç bir şey gelmiyor "python3 tokengrabbermenu.py"
Siteye girdikten sonra yeşil bir "Code" butonu mevcut. Oradan "Download ZIP" seçeneğini seçtikten sonra içinde ki dosyaları Masaüstüne çıkarın. Ardından "CMD" ile masaüstünde klasörün bulunduğu bölüme girip "python tokengrabbermenu.py" yazabilirsiniz.

berkayy16

Yeni üye
7 Eyl 2022
41
6
Siteye girdikten sonra yeşil bir "Code" butonu mevcut. Oradan "Download ZIP" seçeneğini seçtikten sonra içinde ki dosyaları Masaüstüne çıkarın. Ardından "CMD" ile masaüstünde klasörün bulunduğu bölüme girip "python tokengrabbermenu.py" yazabilirsiniz.
evet hocam tam aynısını yaptım ama olmadı siz bu dosyayı .exe uzantılı olarak atabilir misiniz acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.